Головна » Всі турніри » Бундесліга 2 2023/2024

Бундесліга 2

2023/2024
Вся інформація
Розклад матчів
Результати матчів
Турнірна таблиця
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
34
20
9
5
62
36
26
69
2
34
21
5
8
65
39
26
68
3
34
18
9
7
72
40
32
63
4
Гамбург
п п п п п
34
17
7
10
64
44
20
58
5
Карлсруе
п п п п п
34
15
10
9
68
48
20
55
6
Ганновер
п н п п п
34
13
13
8
59
44
15
52
7
Падерборн
п п п п п
34
15
7
12
54
54
0
52
8
34
14
8
12
50
49
1
50
9
Герта
п н п п п
34
13
9
12
69
59
10
48
10
Шальке 04
н н п п п
34
12
7
15
53
60
-7
43
11
34
12
7
15
49
63
-14
43
12
Нюрнберг
п п п п п
34
11
7
16
43
64
-21
40
13
34
11
6
17
59
64
-5
39
14
Магдебург
п н п н п
34
9
11
14
46
54
-8
38
15
Брауншвейг
п п н п п
34
11
5
18
37
53
-16
38
16
Веєн
н п п п п
34
8
8
18
36
50
-14
32
17
34
9
4
21
30
57
-27
31
18
Оснабрюк
п н п п п
34
6
10
18
31
69
-38
28
- Підвищення до Бундесліги
- Плей-оф за вихід до Бундесліги
- Плей-оф за право залишитись в Бундеслізі 2
- Виліт до третьої ліги
Найближчі матчі
Цього сезону всі матчі були зіграні або ще не сформовані.
Розклад
Цього сезону всі матчі були зіграні або ще не сформовані.
Результати
Тур 34
19.05.2024
- 16:30
Гамбург
4 1
Нюрнберг
19.05.2024
- 16:30
Фортуна Дюссельдорф
3 2
Магдебург
19.05.2024
- 16:30
Кайзерслаутерн
5 0
Брауншвейг
19.05.2024
- 16:30
Ганновер
1 2
Гольштайн Кіль
19.05.2024
- 16:30
Гройтер Фюрт
2 0
Шальке 04
19.05.2024
- 16:30
Ганза Росток
1 2
Падерборн
19.05.2024
- 16:30
Ельферсберг
0 3
Карлсруе
19.05.2024
- 16:30
Оснабрюк
2 1
Герта
19.05.2024
- 16:30
Веєн
1 2
Санкт-Паулі
Тур 33
12.05.2024
- 14:30
Санкт-Паулі
3 1
Оснабрюк
12.05.2024
- 14:30
Карлсруе
1 2
Ганновер
12.05.2024
- 14:30
Брауншвейг
1 0
Веєн
11.05.2024
- 21:30
Гольштайн Кіль
1 1
Фортуна Дюссельдорф
11.05.2024
- 14:00
Шальке 04
2 1
Ганза Росток
11.05.2024
- 14:00
Герта
3 1
Кайзерслаутерн
11.05.2024
- 14:00
Нюрнберг
3 0
Ельферсберг
10.05.2024
- 19:30
Падерборн
1 0
Гамбург
10.05.2024
- 19:30
Магдебург
0 0
Гройтер Фюрт
Тур 32
07.05.2024
- 19:30
Оснабрюк
0 4
Шальке 04
05.05.2024
- 14:30
Ганновер
3 2
Падерборн
05.05.2024
- 14:30
Ельферсберг
4 2
Герта
05.05.2024
- 14:30
Веєн
0 1
Гольштайн Кіль
04.05.2024
- 21:30
Кайзерслаутерн
4 1
Магдебург
04.05.2024
- 14:00
Гройтер Фюрт
3 3
Брауншвейг
04.05.2024
- 14:00
Ганза Росток
1 2
Карлсруе
03.05.2024
- 19:30
Гамбург
1 0
Санкт-Паулі
03.05.2024
- 19:30
Фортуна Дюссельдорф
3 1
Нюрнберг
Тур 31
28.04.2024
- 14:30
Магдебург
1 1
Оснабрюк
28.04.2024
- 14:30
Нюрнберг
0 1
Карлсруе
28.04.2024
- 14:30
Веєн
3 5
Гройтер Фюрт
27.04.2024
- 21:30
Шальке 04
1 1
Фортуна Дюссельдорф
27.04.2024
- 14:00
Падерборн
3 1
Ельферсберг
27.04.2024
- 14:00
Гольштайн Кіль
1 3
Кайзерслаутерн
27.04.2024
- 14:00
Брауншвейг
0 4
Гамбург
26.04.2024
- 19:30
Герта
1 1
Ганновер
26.04.2024
- 19:30
Санкт-Паулі
1 0
Ганза Росток
Тур 30
21.04.2024
- 14:30
Карлсруе
3 2
Герта
21.04.2024
- 14:30
Ганновер
1 2
Санкт-Паулі
21.04.2024
- 14:30
Ганза Росток
0 2
Магдебург
20.04.2024
- 21:30
Гамбург
0 1
Гольштайн Кіль
20.04.2024
- 14:00
Фортуна Дюссельдорф
1 0
Гройтер Фюрт
20.04.2024
- 14:00
Кайзерслаутерн
1 1
Веєн
20.04.2024
- 14:00
Оснабрюк
0 3
Брауншвейг
19.04.2024
- 19:30
Нюрнберг
0 2
Падерборн
19.04.2024
- 19:30
Ельферсберг
1 1
Шальке 04
Тур 29
14.04.2024
- 14:30
Санкт-Паулі
3 4
Ельферсберг
14.04.2024
- 14:30
Магдебург
2 2
Гамбург
14.04.2024
- 14:30
Брауншвейг
0 0
Ганновер
13.04.2024
- 21:30
Шальке 04
2 0
Нюрнберг
13.04.2024
- 14:00
Падерборн
1 1
Карлсруе
13.04.2024
- 14:00
Гольштайн Кіль
4 0
Оснабрюк
13.04.2024
- 14:00
Веєн
0 2
Фортуна Дюссельдорф
12.04.2024
- 19:30
Герта
4 0
Ганза Росток
12.04.2024
- 19:30
Гройтер Фюрт
2 1
Кайзерслаутерн
Тур 28
07.04.2024
- 14:30
Фортуна Дюссельдорф
2 0
Брауншвейг
07.04.2024
- 14:30
Ганновер
1 1
Шальке 04
07.04.2024
- 14:30
Оснабрюк
2 0
Гройтер Фюрт
06.04.2024
- 21:30
Карлсруе
2 1
Санкт-Паулі
06.04.2024
- 14:00
Гамбург
2 1
Кайзерслаутерн
06.04.2024
- 14:00
Нюрнберг
0 4
Гольштайн Кіль
06.04.2024
- 14:00
Ельферсберг
0 0
Магдебург
05.04.2024
- 19:30
Падерборн
2 3
Герта
05.04.2024
- 19:30
Ганза Росток
3 1
Веєн
Тур 27
31.03.2024
- 14:30
Шальке 04
0 0
Карлсруе
31.03.2024
- 14:30
Санкт-Паулі
2 1
Падерборн
31.03.2024
- 14:30
Магдебург
0 3
Ганновер
31.03.2024
- 14:30
Гройтер Фюрт
1 1
Гамбург
31.03.2024
- 14:30
Веєн
0 1
Оснабрюк
30.03.2024
- 21:30
Герта
3 3
Нюрнберг
30.03.2024
- 14:00
Гольштайн Кіль
2 0
Ганза Росток
30.03.2024
- 14:00
Кайзерслаутерн
1 3
Фортуна Дюссельдорф
30.03.2024
- 14:00
Брауншвейг
5 0
Ельферсберг
Тур 26
17.03.2024
- 14:30
Герта
5 2
Шальке 04
17.03.2024
- 14:30
Гамбург
3 0
Веєн
17.03.2024
- 14:30
Карлсруе
7 0
Магдебург
16.03.2024
- 21:30
Ганновер
1 1
Кайзерслаутерн
16.03.2024
- 14:00
Ганза Росток
1 0
Гройтер Фюрт
16.03.2024
- 14:00
Нюрнберг
0 2
Санкт-Паулі
16.03.2024
- 14:00
Ельферсберг
0 2
Гольштайн Кіль
15.03.2024
- 19:30
Падерборн
1 2
Брауншвейг
15.03.2024
- 19:30
Оснабрюк
0 4
Фортуна Дюссельдорф
Тур 25
10.03.2024
- 14:30
Санкт-Паулі
2 0
Герта
10.03.2024
- 14:30
Кайзерслаутерн
3 2
Оснабрюк
10.03.2024
- 14:30
Гройтер Фюрт
1 4
Ельферсберг
09.03.2024
- 21:30
Магдебург
0 1
Нюрнберг
09.03.2024
- 14:00
Шальке 04
3 3
Падерборн
09.03.2024
- 14:00
Гольштайн Кіль
1 0
Карлсруе
09.03.2024
- 14:00
Веєн
1 1
Ганновер
08.03.2024
- 19:30
Фортуна Дюссельдорф
2 0
Гамбург
08.03.2024
- 19:30
Брауншвейг
0 1
Ганза Росток
Тур 24
03.03.2024
- 14:30
Гамбург
1 2
Оснабрюк
03.03.2024
- 14:30
Падерборн
0 0
Магдебург
03.03.2024
- 14:30
Ельферсберг
0 3
Веєн
02.03.2024
- 21:30
Карлсруе
4 0
Гройтер Фюрт
02.03.2024
- 14:00
Ганновер
2 2
Фортуна Дюссельдорф
02.03.2024
- 14:00
Ганза Росток
0 3
Кайзерслаутерн
02.03.2024
- 14:00
Нюрнберг
2 1
Брауншвейг
01.03.2024
- 19:30
Шальке 04
3 1
Санкт-Паулі
01.03.2024
- 19:30
Герта
2 2
Гольштайн Кіль
Тур 23
25.02.2024
- 14:30
Гамбург
1 0
Ельферсберг
25.02.2024
- 14:30
Фортуна Дюссельдорф
2 0
Ганза Росток
25.02.2024
- 14:30
Гройтер Фюрт
2 1
Нюрнберг
24.02.2024
- 21:30
Магдебург
3 0
Шальке 04
24.02.2024
- 14:00
Кайзерслаутерн
0 4
Карлсруе
24.02.2024
- 14:00
Брауншвейг
1 1
Герта
24.02.2024
- 14:00
Оснабрюк
1 0
Ганновер
23.02.2024
- 19:30
Гольштайн Кіль
3 4
Санкт-Паулі
23.02.2024
- 19:30
Веєн
1 2
Падерборн
Тур 22
18.02.2024
- 14:30
Санкт-Паулі
1 0
Брауншвейг
18.02.2024
- 14:30
Нюрнберг
1 1
Кайзерслаутерн
18.02.2024
- 14:30
Ельферсберг
3 1
Оснабрюк
17.02.2024
- 21:30
Карлсруе
2 2
Фортуна Дюссельдорф
17.02.2024
- 14:00
Шальке 04
1 0
Веєн
17.02.2024
- 14:00
Падерборн
0 4
Гольштайн Кіль
17.02.2024
- 14:00
Ганза Росток
2 2
Гамбург
16.02.2024
- 19:30
Герта
3 2
Магдебург
16.02.2024
- 19:30
Ганновер
2 1
Гройтер Фюрт
Тур 21
11.02.2024
- 14:30
Гольштайн Кіль
1 0
Шальке 04
11.02.2024
- 14:30
Гройтер Фюрт
1 2
Герта
11.02.2024
- 14:30
Оснабрюк
0 0
Ганза Росток
10.02.2024
- 21:30
Кайзерслаутерн
1 2
Падерборн
10.02.2024
- 14:00
Фортуна Дюссельдорф
1 1
Ельферсберг
10.02.2024
- 14:00
Магдебург
1 0
Санкт-Паулі
10.02.2024
- 14:00
Брауншвейг
2 0
Карлсруе
09.02.2024
- 19:30
Гамбург
3 4
Ганновер
09.02.2024
- 19:30
Веєн
1 1
Нюрнберг
Тур 20
04.02.2024
- 14:30
Падерборн
4 3
Фортуна Дюссельдорф
04.02.2024
- 14:30
Ганновер
2 1
Ганза Росток
04.02.2024
- 14:30
Ельферсберг
2 1
Кайзерслаутерн
03.02.2024
- 21:30
Герта
1 2
Гамбург
03.02.2024
- 14:00
Шальке 04
1 0
Брауншвейг
03.02.2024
- 14:00
Санкт-Паулі
3 2
Гройтер Фюрт
03.02.2024
- 14:00
Нюрнберг
2 2
Оснабрюк
02.02.2024
- 19:30
Карлсруе
2 2
Веєн
02.02.2024
- 19:30
Магдебург
1 1
Гольштайн Кіль
Тур 19
28.01.2024
- 14:30
Гамбург
3 4
Карлсруе
28.01.2024
- 14:30
Гройтер Фюрт
2 1
Гольштайн Кіль
28.01.2024
- 14:30
Брауншвейг
1 0
Магдебург
27.01.2024
- 21:30
Фортуна Дюссельдорф
1 2
Санкт-Паулі
27.01.2024
- 14:00
Ганза Росток
2 1
Ельферсберг
27.01.2024
- 14:00
Оснабрюк
0 0
Падерборн
27.01.2024
- 14:00
Веєн
3 1
Герта
26.01.2024
- 19:30
Кайзерслаутерн
4 1
Шальке 04
26.01.2024
- 19:30
Ганновер
3 0
Нюрнберг
Тур 18
21.01.2024
- 14:30
Герта
2 2
Фортуна Дюссельдорф
21.01.2024
- 14:30
Падерборн
0 1
Гройтер Фюрт
21.01.2024
- 14:30
Магдебург
1 0
Веєн
20.01.2024
- 21:30
Шальке 04
0 2
Гамбург
20.01.2024
- 14:00
Санкт-Паулі
2 0
Кайзерслаутерн
20.01.2024
- 14:00
Нюрнберг
3 0
Ганза Росток
20.01.2024
- 14:00
Ельферсберг
2 2
Ганновер
19.01.2024
- 19:30
Карлсруе
2 1
Оснабрюк
19.01.2024
- 19:30
Гольштайн Кіль
1 2
Брауншвейг
Тур 17
17.12.2023
- 14:30
Санкт-Паулі
1 1
Веєн
17.12.2023
- 14:30
Карлсруе
3 2
Ельферсберг
17.12.2023
- 14:30
Брауншвейг
2 1
Кайзерслаутерн
16.12.2023
- 21:30
Гольштайн Кіль
3 0
Ганновер
16.12.2023
- 14:00
Герта
0 0
Оснабрюк
16.12.2023
- 14:00
Магдебург
2 3
Фортуна Дюссельдорф
16.12.2023
- 14:00
Нюрнберг
0 2
Гамбург
15.12.2023
- 19:30
Шальке 04
2 2
Гройтер Фюрт
15.12.2023
- 19:30
Падерборн
3 0
Ганза Росток
Тур 16
10.12.2023
- 14:30
Фортуна Дюссельдорф
0 1
Гольштайн Кіль
10.12.2023
- 14:30
Ганза Росток
0 2
Шальке 04
10.12.2023
- 14:30
Ельферсберг
0 1
Нюрнберг
09.12.2023
- 21:30
Оснабрюк
1 1
Санкт-Паулі
09.12.2023
- 14:00
Гамбург
1 2
Падерборн
09.12.2023
- 14:00
Кайзерслаутерн
1 2
Герта
09.12.2023
- 14:00
Гройтер Фюрт
1 1
Магдебург
08.12.2023
- 19:30
Ганновер
2 2
Карлсруе
08.12.2023
- 19:30
Веєн
1 3
Брауншвейг
Тур 15
03.12.2023
- 14:30
Герта
5 1
Ельферсберг
03.12.2023
- 14:30
Падерборн
1 0
Ганновер
03.12.2023
- 14:30
Карлсруе
2 2
Ганза Росток
02.12.2023
- 21:30
Магдебург
4 1
Кайзерслаутерн
02.12.2023
- 14:00
Гольштайн Кіль
3 2
Веєн
02.12.2023
- 14:00
Нюрнберг
0 5
Фортуна Дюссельдорф
02.12.2023
- 14:00
Брауншвейг
0 1
Гройтер Фюрт
01.12.2023
- 19:30
Шальке 04
4 0
Оснабрюк
01.12.2023
- 19:30
Санкт-Паулі
2 2
Гамбург
Тур 14
26.11.2023
- 14:30
Карлсруе
4 1
Нюрнберг
26.11.2023
- 14:30
Кайзерслаутерн
0 3
Гольштайн Кіль
26.11.2023
- 14:30
Гройтер Фюрт
2 0
Веєн
25.11.2023
- 21:30
Фортуна Дюссельдорф
5 3
Шальке 04
25.11.2023
- 14:00
Ганза Росток
2 3
Санкт-Паулі
25.11.2023
- 14:00
Ельферсберг
4 1
Падерборн
25.11.2023
- 14:00
Оснабрюк
0 2
Магдебург
24.11.2023
- 19:30
Гамбург
2 1
Брауншвейг
24.11.2023
- 19:30
Ганновер
2 2
Герта
Тур 13
12.11.2023
- 14:30
Магдебург
1 2
Ганза Росток
12.11.2023
- 14:30
Гройтер Фюрт
1 0
Фортуна Дюссельдорф
12.11.2023
- 14:30
Веєн
2 1
Кайзерслаутерн
11.11.2023
- 21:30
Герта
2 2
Карлсруе
11.11.2023
- 14:00
Падерборн
1 3
Нюрнберг
11.11.2023
- 14:00
Гольштайн Кіль
4 2
Гамбург
11.11.2023
- 14:00
Брауншвейг
3 2
Оснабрюк
10.11.2023
- 19:30
Шальке 04
1 2
Ельферсберг
10.11.2023
- 19:30
Санкт-Паулі
0 0
Ганновер
Тур 12
05.11.2023
- 14:30
Карлсруе
0 3
Падерборн
05.11.2023
- 14:30
Ганновер
2 0
Брауншвейг
05.11.2023
- 14:30
Ганза Росток
0 0
Герта
04.11.2023
- 21:30
Гамбург
2 0
Магдебург
04.11.2023
- 14:00
Кайзерслаутерн
0 2
Гройтер Фюрт
04.11.2023
- 14:00
Нюрнберг
1 2
Шальке 04
04.11.2023
- 14:00
Оснабрюк
1 1
Гольштайн Кіль
03.11.2023
- 19:30
Фортуна Дюссельдорф
1 3
Веєн
03.11.2023
- 19:30
Ельферсберг
0 2
Санкт-Паулі
Тур 11
29.10.2023
- 14:30
Гольштайн Кіль
0 2
Нюрнберг
29.10.2023
- 14:30
Магдебург
1 2
Ельферсберг
29.10.2023
- 14:30
Веєн
1 0
Ганза Росток
28.10.2023
- 20:30
Кайзерслаутерн
3 3
Гамбург
28.10.2023
- 13:00
Шальке 04
3 2
Ганновер
28.10.2023
- 13:00
Герта
3 1
Падерборн
28.10.2023
- 13:00
Санкт-Паулі
2 1
Карлсруе
27.10.2023
- 18:30
Гройтер Фюрт
4 0
Оснабрюк
27.10.2023
- 18:30
Брауншвейг
1 4
Фортуна Дюссельдорф
Тур 10
22.10.2023
- 13:30
Карлсруе
3 0
Шальке 04
22.10.2023
- 13:30
Ганза Росток
1 3
Гольштайн Кіль
22.10.2023
- 13:30
Нюрнберг
3 1
Герта
21.10.2023
- 20:30
Фортуна Дюссельдорф
4 3
Кайзерслаутерн
21.10.2023
- 13:00
Гамбург
2 0
Гройтер Фюрт
21.10.2023
- 13:00
Падерборн
2 2
Санкт-Паулі
21.10.2023
- 13:00
Оснабрюк
0 2
Веєн
20.10.2023
- 18:30
Ганновер
2 1
Магдебург
20.10.2023
- 18:30
Ельферсберг
3 0
Брауншвейг
Тур 9
08.10.2023
- 13:30
Шальке 04
1 2
Герта
08.10.2023
- 13:30
Гольштайн Кіль
1 1
Ельферсберг
08.10.2023
- 13:30
Брауншвейг
1 3
Падерборн
07.10.2023
- 20:30
Санкт-Паулі
5 1
Нюрнберг
07.10.2023
- 13:00
Магдебург
1 1
Карлсруе
07.10.2023
- 13:00
Гройтер Фюрт
1 0
Ганза Росток
07.10.2023
- 13:00
Веєн
1 1
Гамбург
06.10.2023
- 18:30
Фортуна Дюссельдорф
1 1
Оснабрюк
06.10.2023
- 18:30
Кайзерслаутерн
3 1
Ганновер
Тур 8
01.10.2023
- 13:30
Нюрнберг
1 0
Магдебург
01.10.2023
- 13:30
Ельферсберг
1 1
Гройтер Фюрт
01.10.2023
- 13:30
Оснабрюк
2 2
Кайзерслаутерн
30.09.2023
- 20:30
Герта
1 2
Санкт-Паулі
30.09.2023
- 13:00
Карлсруе
0 2
Гольштайн Кіль
30.09.2023
- 13:00
Ганновер
2 0
Веєн
30.09.2023
- 13:00
Ганза Росток
1 0
Брауншвейг
29.09.2023
- 18:30
Гамбург
1 0
Фортуна Дюссельдорф
29.09.2023
- 18:30
Падерборн
3 1
Шальке 04
Тур 7
24.09.2023
- 13:30
Фортуна Дюссельдорф
1 1
Ганновер
24.09.2023
- 13:30
Гольштайн Кіль
2 3
Герта
24.09.2023
- 13:30
Кайзерслаутерн
3 1
Ганза Росток
23.09.2023
- 20:30
Санкт-Паулі
3 1
Шальке 04
23.09.2023
- 13:00
Гройтер Фюрт
4 3
Карлсруе
23.09.2023
- 13:00
Брауншвейг
2 2
Нюрнберг
23.09.2023
- 13:00
Веєн
0 2
Ельферсберг
22.09.2023
- 18:30
Магдебург
1 1
Падерборн
22.09.2023
- 18:30
Оснабрюк
2 1
Гамбург
Тур 6
17.09.2023
- 13:30
Герта
3 0
Брауншвейг
17.09.2023
- 13:30
Санкт-Паулі
5 1
Гольштайн Кіль
17.09.2023
- 13:30
Ганновер
7 0
Оснабрюк
16.09.2023
- 20:30
Шальке 04
4 3
Магдебург
16.09.2023
- 13:00
Карлсруе
1 1
Кайзерслаутерн
16.09.2023
- 13:00
Ганза Росток
1 3
Фортуна Дюссельдорф
16.09.2023
- 13:00
Ельферсберг
2 1
Гамбург
15.09.2023
- 18:30
Падерборн
2 1
Веєн
15.09.2023
- 18:30
Нюрнберг
1 1
Гройтер Фюрт
Тур 5
03.09.2023
- 13:30
Гамбург
2 0
Ганза Росток
03.09.2023
- 13:30
Гройтер Фюрт
1 3
Ганновер
03.09.2023
- 13:30
Оснабрюк
0 1
Ельферсберг
02.09.2023
- 20:30
Кайзерслаутерн
3 1
Нюрнберг
02.09.2023
- 13:00
Гольштайн Кіль
2 1
Падерборн
02.09.2023
- 13:00
Магдебург
6 4
Герта
02.09.2023
- 13:00
Веєн
1 1
Шальке 04
01.09.2023
- 18:30
Фортуна Дюссельдорф
3 1
Карлсруе
01.09.2023
- 18:30
Брауншвейг
1 1
Санкт-Паулі
Тур 4
27.08.2023
- 13:30
Санкт-Паулі
0 0
Магдебург
27.08.2023
- 13:30
Карлсруе
2 0
Брауншвейг
27.08.2023
- 13:30
Нюрнберг
2 1
Веєн
26.08.2023
- 20:30
Ганновер
0 1
Гамбург
26.08.2023
- 13:00
Герта
5 0
Гройтер Фюрт
26.08.2023
- 13:00
Ганза Росток
2 1
Оснабрюк
26.08.2023
- 13:00
Ельферсберг
0 5
Фортуна Дюссельдорф
25.08.2023
- 18:30
Шальке 04
0 2
Гольштайн Кіль
25.08.2023
- 18:30
Падерборн
1 2
Кайзерслаутерн
Тур 3
20.08.2023
- 13:30
Гольштайн Кіль
2 4
Магдебург
20.08.2023
- 13:30
Брауншвейг
1 0
Шальке 04
20.08.2023
- 13:30
Оснабрюк
2 3
Нюрнберг
19.08.2023
- 20:30
Гамбург
3 0
Герта
19.08.2023
- 13:00
Фортуна Дюссельдорф
1 2
Падерборн
19.08.2023
- 13:00
Гройтер Фюрт
0 0
Санкт-Паулі
19.08.2023
- 13:00
Ганза Росток
1 2
Ганновер
18.08.2023
- 18:30
Кайзерслаутерн
3 2
Ельферсберг
18.08.2023
- 18:30
Веєн
1 0
Карлсруе
Тур 2
06.08.2023
- 13:30
Карлсруе
2 2
Гамбург
06.08.2023
- 13:30
Магдебург
2 1
Брауншвейг
06.08.2023
- 13:30
Нюрнберг
2 2
Ганновер
05.08.2023
- 20:30
Шальке 04
3 0
Кайзерслаутерн
05.08.2023
- 13:00
Санкт-Паулі
0 0
Фортуна Дюссельдорф
05.08.2023
- 13:00
Гольштайн Кіль
2 1
Гройтер Фюрт
05.08.2023
- 13:00
Ельферсберг
1 2
Ганза Росток