Головна » Всі турніри » Екстракляса 2023/2024

Екстракляса

2023/2024
Вся інформація
Розклад матчів
Результати матчів
Турнірна таблиця
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Ягеллонія
п н п п н
>
22
12
6
4
50
31
19
42
2
Шльонськ
н н п п п
>
21
12
5
4
31
17
14
41
3
Погонь
н п п п п
>
22
12
3
7
43
25
18
39
4
Лех
п п н п п
>
21
11
6
4
36
26
10
39
5
Легія
н п п п н
>
21
10
6
5
31
24
7
36
6
Ракув
н п п п п
>
20
10
5
5
39
25
14
35
7
Гурнік
п н п п п
>
21
9
5
7
28
23
5
32
8
Сталь Мелець
п н п п п
>
20
8
4
8
28
30
-2
28
9
Краковія
п п п н н
>
22
5
11
6
29
29
0
26
10
Заглембє
п н п п н
>
21
7
5
9
23
34
-11
26
11
П'яст
п п п п н
>
21
4
13
4
20
20
0
25
12
Відзев Лодзь
п п п п п
>
21
7
4
10
25
30
-5
25
13
Радом'як
п н н п п
>
21
6
6
9
24
33
-9
24
14
21
5
8
8
22
27
-5
23
15
Корона
п н п п п
>
20
4
9
7
22
25
-3
21
16
20
5
6
9
26
37
-11
21
17
Рух Хожув
н н п н н
>
22
1
12
9
23
36
-13
15
18
ЛКС
н н п п п
>
21
2
4
15
16
44
-28
10
Найближчі матчі
13.03.2024
- 19:30
Корона
- -
Ракув
28.02.2024
- 19:30
Сталь Мелець
- -
ЛКС
12.03.2024
- 19:30
П'яст
- -
Пуща Неполоміце
24.02.2024
- 18:30
Лех
- -
Шльонськ
24.02.2024
- 21:00
Сталь Мелець
- -
Ракув
25.02.2024
- 13:30
Пуща Неполоміце
- -
Заглембє
25.02.2024
- 16:00
Відзев Лодзь
- -
Гурнік
25.02.2024
- 18:30
Корона
- -
Легія
26.02.2024
- 20:00
Варта Познань
- -
Радом'як
01.03.2024
- 19:00
Краковія
- -
Варта Познань
Розклад
Тур 2
13.03.2024
- 19:30
Корона
- -
Ракув
Тур 17
28.02.2024
- 19:30
Сталь Мелець
- -
ЛКС
12.03.2024
- 19:30
П'яст
- -
Пуща Неполоміце
Тур 22
24.02.2024
- 18:30
Лех
- -
Шльонськ
24.02.2024
- 21:00
Сталь Мелець
- -
Ракув
25.02.2024
- 13:30
Пуща Неполоміце
- -
Заглембє
25.02.2024
- 16:00
Відзев Лодзь
- -
Гурнік
25.02.2024
- 18:30
Корона
- -
Легія
26.02.2024
- 20:00
Варта Познань
- -
Радом'як
Тур 23
01.03.2024
- 19:00
Краковія
- -
Варта Познань
01.03.2024
- 21:30
Рух Хожув
- -
П'яст
02.03.2024
- 16:00
Гурнік
- -
Ягеллонія
02.03.2024
- 18:30
Шльонськ
- -
Відзев Лодзь
02.03.2024
- 21:00
Легія
- -
Погонь
03.03.2024
- 13:30
ЛКС
- -
Пуща Неполоміце
03.03.2024
- 16:00
Заглембє
- -
Корона
03.03.2024
- 18:30
Ракув
- -
Лех
04.03.2024
- 20:00
Радом'як
- -
Сталь Мелець
Тур 24
08.03.2024
- 19:00
П'яст
- -
Радом'як
08.03.2024
- 21:30
Ягеллонія
- -
Шльонськ
09.03.2024
- 16:00
Корона
- -
Краковія
09.03.2024
- 18:30
Пуща Неполоміце
- -
Ракув
09.03.2024
- 21:00
Гурнік
- -
Лех
10.03.2024
- 13:30
Сталь Мелець
- -
Рух Хожув
10.03.2024
- 16:00
Погонь
- -
Заглембє
10.03.2024
- 18:30
Відзев Лодзь
- -
Легія
11.03.2024
- 20:00
Варта Познань
- -
ЛКС
Тур 25
15.03.2024
- 19:00
Заглембє
- -
Сталь Мелець
15.03.2024
- 21:30
Лех
- -
Варта Познань
16.03.2024
- 13:30
Краковія
- -
Відзев Лодзь
16.03.2024
- 16:00
Радом'як
- -
Ягеллонія
16.03.2024
- 18:30
Рух Хожув
- -
Гурнік
16.03.2024
- 21:00
Шльонськ
- -
Пуща Неполоміце
17.03.2024
- 13:30
Корона
- -
Погонь
17.03.2024
- 16:00
ЛКС
- -
Ракув
17.03.2024
- 18:30
Легія
- -
П'яст
Тур 26
30.03.2024
Гурнік
- -
Легія
30.03.2024
Ягеллонія
- -
ЛКС
30.03.2024
П'яст
- -
Шльонськ
30.03.2024
Погонь
- -
Краковія
30.03.2024
Пуща Неполоміце
- -
Радом'як
30.03.2024
Ракув
- -
Рух Хожув
30.03.2024
Сталь Мелець
- -
Лех
30.03.2024
Варта Познань
- -
Заглембє
30.03.2024
Відзев Лодзь
- -
Корона
Тур 27
06.04.2024
Краковія
- -
ЛКС
06.04.2024
Заглембє
- -
Гурнік
06.04.2024
Корона
- -
Сталь Мелець
06.04.2024
Лех
- -
Погонь
06.04.2024
Легія
- -
Ягеллонія
06.04.2024
Радом'як
- -
Ракув
06.04.2024
Рух Хожув
- -
Пуща Неполоміце
06.04.2024
Відзев Лодзь
- -
П'яст
06.04.2024
Шльонськ
- -
Варта Познань
Тур 28
13.04.2024
Гурнік
- -
Шльонськ
13.04.2024
Ягеллонія
- -
Краковія
13.04.2024
П'яст
- -
Заглембє
13.04.2024
Погонь
- -
Рух Хожув
13.04.2024
Пуща Неполоміце
- -
Лех
13.04.2024
Ракув
- -
Легія
13.04.2024
Сталь Мелець
- -
Відзев Лодзь
13.04.2024
Варта Познань
- -
Корона
13.04.2024
ЛКС
- -
Радом'як
Тур 29
20.04.2024
Краковія
- -
Пуща Неполоміце
20.04.2024
Заглембє
- -
Ягеллонія
20.04.2024
Корона
- -
Радом'як
20.04.2024
Легія
- -
Шльонськ
20.04.2024
Погонь
- -
П'яст
20.04.2024
Ракув
- -
Гурнік
20.04.2024
Рух Хожув
- -
Відзев Лодзь
20.04.2024
Варта Познань
- -
Сталь Мелець
20.04.2024
ЛКС
- -
Лех
Тур 30
27.04.2024
Гурнік
- -
ЛКС
27.04.2024
Ягеллонія
- -
Погонь
27.04.2024
Лех
- -
Краковія
27.04.2024
П'яст
- -
Варта Познань
27.04.2024
Пуща Неполоміце
- -
Корона
27.04.2024
Радом'як
- -
Заглембє
27.04.2024
Сталь Мелець
- -
Легія
27.04.2024
Відзев Лодзь
- -
Ракув
27.04.2024
Шльонськ
- -
Рух Хожув
Тур 31
04.05.2024
Краковія
- -
Гурнік
04.05.2024
Заглембє
- -
Ракув
04.05.2024
Корона
- -
П'яст
04.05.2024
Легія
- -
Радом'як
04.05.2024
Погонь
- -
Пуща Неполоміце
04.05.2024
Рух Хожув
- -
Лех
04.05.2024
Сталь Мелець
- -
Ягеллонія
04.05.2024
Варта Познань
- -
Відзев Лодзь
04.05.2024
ЛКС
- -
Шльонськ
Тур 32
11.05.2024
Гурнік
- -
Сталь Мелець
11.05.2024
Ягеллонія
- -
Корона
11.05.2024
Лех
- -
Легія
11.05.2024
П'яст
- -
ЛКС
11.05.2024
Пуща Неполоміце
- -
Варта Познань
11.05.2024
Радом'як
- -
Рух Хожув
11.05.2024
Ракув
- -
Погонь
11.05.2024
Відзев Лодзь
- -
Заглембє
11.05.2024
Шльонськ
- -
Краковія
Тур 33
18.05.2024
Краковія
- -
Ракув
18.05.2024
Гурнік
- -
Пуща Неполоміце
18.05.2024
Заглембє
- -
ЛКС
18.05.2024
Корона
- -
Рух Хожув
18.05.2024
П'яст
- -
Ягеллонія
18.05.2024
Сталь Мелець
- -
Погонь
18.05.2024
Варта Познань
- -
Легія
18.05.2024
Відзев Лодзь
- -
Лех
18.05.2024
Шльонськ
- -
Радом'як
Тур 34
25.05.2024
Ягеллонія
- -
Варта Познань
25.05.2024
Лех
- -
Корона
25.05.2024
Легія
- -
Заглембє
25.05.2024
Погонь
- -
Гурнік
25.05.2024
Пуща Неполоміце
- -
П'яст
25.05.2024
Радом'як
- -
Відзев Лодзь
25.05.2024
Ракув
- -
Шльонськ
25.05.2024
Рух Хожув
- -
Краковія
25.05.2024
ЛКС
- -
Сталь Мелець
Результати
Тур 22
24.02.2024
- 16:00
Ягеллонія
1 1
Рух Хожув
23.02.2024
- 21:30
Погонь
4 2
ЛКС
23.02.2024
- 19:00
П'яст
0 0
Краковія
Тур 21
19.02.2024
- 20:00
Гурнік
3 1
Корона
18.02.2024
- 18:30
ЛКС
0 2
Відзев Лодзь
18.02.2024
- 16:00
Легія
1 1
Пуща Неполоміце
18.02.2024
- 13:30
Заглембє
1 1
Краковія
17.02.2024
- 21:00
Ракув
3 1
П'яст
17.02.2024
- 18:30
Ягеллонія
1 2
Лех
17.02.2024
- 16:00
Рух Хожув
0 0
Варта Познань
16.02.2024
- 21:30
Шльонськ
0 1
Сталь Мелець
16.02.2024
- 19:00
Радом'як
0 4
Погонь
Тур 20
12.02.2024
- 20:00
Корона
2 1
ЛКС
11.02.2024
- 16:00
Відзев Лодзь
1 3
Ягеллонія
11.02.2024
- 13:30
Варта Познань
2 1
Ракув
10.02.2024
- 21:00
Лех
2 0
Заглембє
10.02.2024
- 18:30
П'яст
1 3
Гурнік
10.02.2024
- 16:00
Краковія
6 0
Радом'як
09.02.2024
- 21:30
Рух Хожув
0 1
Легія
09.02.2024
- 19:00
Сталь Мелець
2 1
Пуща Неполоміце
30.08.2023
- 19:30
Погонь
0 2
Шльонськ
Тур 19
18.12.2023
- 20:00
П'яст
3 0
Сталь Мелець
17.12.2023
- 18:30
Легія
2 0
Краковія
17.12.2023
- 16:00
Ракув
1 0
Корона
17.12.2023
- 13:30
ЛКС
1 1
Рух Хожув
16.12.2023
- 21:00
Радом'як
2 2
Лех
16.12.2023
- 18:30
Відзев Лодзь
1 2
Погонь
16.12.2023
- 16:00
Пуща Неполоміце
3 3
Ягеллонія
15.12.2023
- 21:30
Заглембє
1 2
Шльонськ
15.12.2023
- 19:00
Гурнік
3 0
Варта Познань
Тур 18
11.12.2023
- 20:00
Пуща Неполоміце
1 0
Відзев Лодзь
10.12.2023
- 18:30
Ягеллонія
4 2
Ракув
10.12.2023
- 16:00
ЛКС
1 1
Легія
10.12.2023
- 13:30
Лех
0 1
П'яст
09.12.2023
- 21:00
Шльонськ
0 0
Корона
09.12.2023
- 18:30
Краковія
2 2
Сталь Мелець
09.12.2023
- 16:00
Радом'як
1 1
Гурнік
08.12.2023
- 21:30
Погонь
3 3
Варта Познань
08.12.2023
- 19:00
Рух Хожув
2 2
Заглембє
Тур 17
03.12.2023
- 18:30
Шльонськ
1 1
Ракув
03.12.2023
- 16:00
Заглембє
0 3
Легія
03.12.2023
- 13:30
Краковія
4 4
Рух Хожув
02.12.2023
- 21:00
Корона
0 1
Лех
02.12.2023
- 18:30
Відзев Лодзь
0 3
Радом'як
01.12.2023
- 21:30
Гурнік
1 0
Погонь
01.12.2023
- 19:00
Варта Познань
1 2
Ягеллонія
Тур 16
27.11.2023
- 20:00
Радом'як
0 1
Шльонськ
26.11.2023
- 18:30
Лех
1 3
Відзев Лодзь
26.11.2023
- 16:00
Рух Хожув
1 1
Корона
26.11.2023
- 13:30
Пуща Неполоміце
2 1
Гурнік
25.11.2023
- 21:00
Легія
2 2
Варта Познань
25.11.2023
- 18:30
Погонь
2 3
Сталь Мелець
25.11.2023
- 16:00
Ракув
1 1
Краковія
24.11.2023
- 21:30
Ягеллонія
0 0
П'яст
24.11.2023
- 19:00
ЛКС
0 2
Заглембє
Тур 15
13.11.2023
- 20:00
Рух Хожув
0 0
Радом'як
12.11.2023
- 18:30
Легія
0 0
Лех
12.11.2023
- 16:00
Погонь
1 1
Ракув
12.11.2023
- 13:30
Сталь Мелець
2 1
Гурнік
11.11.2023
- 21:00
Корона
2 2
Ягеллонія
11.11.2023
- 18:30
Заглембє
1 1
Відзев Лодзь
11.11.2023
- 16:00
ЛКС
3 3
П'яст
10.11.2023
- 21:30
Краковія
0 1
Шльонськ
10.11.2023
- 19:00
Варта Познань
0 2
Пуща Неполоміце
Тур 14
06.11.2023
- 20:00
Гурнік
1 0
Краковія
05.11.2023
- 18:30
Радом'як
0 1
Легія
05.11.2023
- 16:00
Ракув
5 0
Заглембє
05.11.2023
- 13:30
Шльонськ
2 1
ЛКС
04.11.2023
- 21:00
Лех
2 0
Рух Хожув
04.11.2023
- 18:30
Відзев Лодзь
0 1
Варта Познань
04.11.2023
- 16:00
Пуща Неполоміце
0 2
Погонь
03.11.2023
- 21:30
Ягеллонія
4 0
Сталь Мелець
03.11.2023
- 19:00
П'яст
0 0
Корона
Тур 13
29.10.2023
- 18:30
Ракув
1 1
Відзев Лодзь
29.10.2023
- 16:00
Легія
1 3
Сталь Мелець
29.10.2023
- 13:30
Заглембє
2 3
Радом'як
28.10.2023
- 21:00
Рух Хожув
2 2
Шльонськ
28.10.2023
- 18:30
Краковія
1 1
Лех
28.10.2023
- 16:00
Погонь
2 1
Ягеллонія
28.10.2023
- 13:30
Варта Познань
1 1
П'яст
27.10.2023
- 21:30
ЛКС
0 5
Гурнік
27.10.2023
- 19:00
Корона
5 3
Пуща Неполоміце
Тур 12
18.11.2023
- 18:30
Відзев Лодзь
2 1
Рух Хожув
23.10.2023
- 20:00
Сталь Мелець
0 1
Варта Познань
22.10.2023
- 18:30
Гурнік
2 1
Ракув
22.10.2023
- 13:30
Радом'як
1 1
Корона
21.10.2023
- 21:00
Лех
3 1
ЛКС
21.10.2023
- 18:30
Шльонськ
4 0
Легія
21.10.2023
- 16:00
Пуща Неполоміце
1 1
Краковія
20.10.2023
- 21:30
Ягеллонія
3 0
Заглембє
20.10.2023
- 19:00
П'яст
0 0
Погонь
Тур 11
08.10.2023
- 18:30
Легія
1 2
Ракув
08.10.2023
- 16:00
Краковія
2 4
Ягеллонія
08.10.2023
- 13:30
Шльонськ
1 1
Гурнік
07.10.2023
- 21:00
Рух Хожув
0 3
Погонь
07.10.2023
- 18:30
Заглембє
1 1
П'яст
07.10.2023
- 16:00
Відзев Лодзь
1 0
Сталь Мелець
07.10.2023
- 13:30
Радом'як
3 0
ЛКС
06.10.2023
- 21:40
Лех
4 1
Пуща Неполоміце
06.10.2023
- 19:00
Корона
1 1
Варта Познань
Тур 10
02.10.2023
- 20:00
Гурнік
0 2
Заглембє
01.10.2023
- 21:00
Ягеллонія
2 0
Легія
01.10.2023
- 18:30
Погонь
5 0
Лех
01.10.2023
- 16:00
Ракув
3 0
Радом'як
30.09.2023
- 21:00
Варта Познань
0 1
Шльонськ
30.09.2023
- 18:30
Пуща Неполоміце
2 2
Рух Хожув
30.09.2023
- 16:00
ЛКС
0 2
Краковія
29.09.2023
- 21:30
П'яст
3 2
Відзев Лодзь
29.09.2023
- 19:00
Сталь Мелець
2 3
Корона
Тур 9
24.09.2023
- 18:30
Легія
2 1
Гурнік
24.09.2023
- 16:00
Рух Хожув
3 5
Ракув
24.09.2023
- 13:30
Заглембє
1 0
Варта Познань
23.09.2023
- 21:00
Лех
2 1
Сталь Мелець
23.09.2023
- 18:30
Краковія
1 5
Погонь
23.09.2023
- 16:00
Шльонськ
1 0
П'яст
23.09.2023
- 13:30
Радом'як
1 1
Пуща Неполоміце
22.09.2023
- 21:30
ЛКС
2 2
Ягеллонія
22.09.2023
- 19:00
Корона
1 1
Відзев Лодзь
Тур 8
18.09.2023
- 20:00
Сталь Мелець
4 2
Заглембє
17.09.2023
- 18:30
Варта Познань
0 2
Лех
17.09.2023
- 16:00
Відзев Лодзь
2 0
Краковія
17.09.2023
- 13:30
Ягеллонія
3 2
Радом'як
16.09.2023
- 21:00
П'яст
1 1
Легія
16.09.2023
- 18:30
Ракув
1 0
ЛКС
16.09.2023
- 16:00
Погонь
3 1
Корона
15.09.2023
- 21:30
Гурнік
1 0
Рух Хожув
15.09.2023
- 19:00
Пуща Неполоміце
1 3
Шльонськ
Тур 7
03.09.2023
- 21:00
Ракув
2 0
Пуща Неполоміце
03.09.2023
- 18:30
Легія
3 1
Відзев Лодзь
03.09.2023
- 16:00
Заглембє
1 0
Погонь
03.09.2023
- 13:30
Шльонськ
2 1
Ягеллонія
02.09.2023
- 21:00
Лех
1 1
Гурнік
02.09.2023
- 18:30
Краковія
0 0
Корона
02.09.2023
- 16:00
Радом'як
1 1
П'яст
01.09.2023
- 21:30
Рух Хожув
1 1
Сталь Мелець
01.09.2023
- 19:00
ЛКС
0 2
Варта Познань
Тур 6
28.09.2023
- 21:00
Лех
4 1
Ракув
27.09.2023
- 21:00
Погонь
3 4
Легія
27.08.2023
- 18:30
Ягеллонія
4 1
Гурнік
27.08.2023
- 16:00
Корона
2 0
Заглембє
26.08.2023
- 21:00
П'яст
0 0
Рух Хожув
26.08.2023
- 18:30
Пуща Неполоміце
2 1
ЛКС
26.08.2023
- 16:00
Варта Познань
0 0
Краковія
25.08.2023
- 21:30
Відзев Лодзь
0 2
Шльонськ
25.08.2023
- 19:00
Сталь Мелець
2 0
Радом'як
Тур 5
21.08.2023
- 20:00
Краковія
1 1
П'яст
20.08.2023
- 21:00
Легія
1 0
Корона
20.08.2023
- 18:30
Шльонськ
3 1
Лех
20.08.2023
- 16:00
ЛКС
1 0
Погонь
19.08.2023
- 21:00
Рух Хожув
0 1
Ягеллонія
19.08.2023
- 18:30
Ракув
2 0
Сталь Мелець
19.08.2023
- 16:00
Радом'як
3 2
Варта Познань
18.08.2023
- 21:30
Гурнік
1 1
Відзев Лодзь
18.08.2023
- 19:00
Заглембє
1 0
Пуща Неполоміце
Тур 4
24.10.2023
- 19:00
Лех
3 3
Ягеллонія
14.08.2023
- 20:00
Варта Познань
2 2
Рух Хожув
13.08.2023
- 18:30
Пуща Неполоміце
1 1
Легія
13.08.2023
- 16:00
Погонь
0 2
Радом'як
12.08.2023
- 21:00
Відзев Лодзь
1 0
ЛКС
12.08.2023
- 18:30
Корона
0 1
Гурнік
12.08.2023
- 16:00
Сталь Мелець
3 1
Шльонськ
11.08.2023
- 21:30
П'яст
2 1
Ракув
11.08.2023
- 19:00
Краковія
2 1
Заглембє
Тур 3
11.02.2024
- 18:30
Шльонськ
0 1
Погонь
07.08.2023
- 20:00
Пуща Неполоміце
1 0
Сталь Мелець
06.08.2023
- 21:00
Легія
3 0
Рух Хожув
06.08.2023
- 18:30
Заглембє
1 1
Лех
05.08.2023
- 21:00
Радом'як
0 1
Краковія
05.08.2023
- 18:30
Гурнік
0 0
П'яст
05.08.2023
- 16:00
Ракув
2 2
Варта Познань
04.08.2023
- 21:30
ЛКС
2 1
Корона
04.08.2023
- 19:00
Ягеллонія
2 1
Відзев Лодзь
Тур 2
20.12.2023
- 20:00
Краковія
2 0
Легія
30.07.2023
- 21:00
Погонь
2 1
Відзев Лодзь