Головна » Всі турніри » Перша Ліга України 2023/2024

Перша Ліга

Вся інформація
Розклад матчів
Результати матчів
Група підвищення
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
18
14
3
1
34
10
24
45
2
18
12
4
2
41
13
28
40
3
18
11
3
4
40
11
29
36
4
18
7
7
3
27
21
6
31
5
18
8
7
3
22
14
8
31
6
18
8
6
4
19
18
1
30
7
18
8
5
5
20
15
5
29
8
18
8
5
5
35
27
8
29
9
18
6
8
4
27
18
9
26
10
18
6
7
5
20
19
1
25
Група вильоту
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
18
6
7
5
23
18
5
25
2
18
6
3
9
16
23
-7
21
3
18
4
8
6
18
17
1
20
4
18
5
5
8
15
19
-4
20
5
18
5
3
10
16
31
-15
18
6
18
3
5
10
13
27
-14
14
7
18
4
2
12
14
40
-26
14
8
18
3
4
11
15
29
-14
13
9
18
4
1
13
20
44
-24
13
10
18
3
3
12
15
36
-21
12
Турнірна таблиця / Група А
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Карпати
п п п п п
18
14
3
1
34
10
24
45
2
Епіцентр
п п п н п
18
8
7
3
27
21
6
31
3
Агробізнес
п п п п п
18
8
5
5
20
15
5
29
4
18
7
6
5
21
19
2
27
5
18
6
8
4
27
18
9
26
6
Буковина
н п п п п
18
6
3
9
16
23
-7
21
7
Поділля
п п н п п
18
4
8
6
18
17
1
20
8
Нива
п п н п п
18
5
5
8
15
19
-4
20
9
Металіст
п п п н п
18
3
5
10
13
27
-14
14
10
Хуст
п п п п п
18
3
2
13
15
37
-22
11
Турнірна таблиця / Група Б
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Інгулець
п н п п н
18
12
4
2
41
13
28
40
2
18
11
3
4
40
11
29
36
3
18
8
7
3
22
14
8
31
4
Вікторія
н н п п п
18
8
6
4
19
18
1
30
5
СК Полтава
п н п п н
18
8
5
5
35
27
8
29
6
Металург
п н п н п
18
6
7
5
23
18
5
25
7
18
5
3
10
16
31
-15
18
8
Кремінь
п п п п п
18
4
2
12
14
40
-26
14
9
Діназ
н п п п п
18
3
4
11
15
29
-14
13
10
Чернігів
п п п п н
18
4
1
13
20
44
-24
13
Найближчі матчі
23.03.2024
Карпати
- -
СК Полтава
23.03.2024
Епіцентр
- -
ФСК Маріуполь
23.03.2024
Агробізнес
- -
Вікторія
23.03.2024
Нива Бузова
- -
Лівий берег
23.03.2024
Прикарпаття
- -
Інгулець
23.03.2024
Металург
- -
Хуст
23.03.2024
Гірник-Спорт
- -
Нива
23.03.2024
Кремінь
- -
Металіст
23.03.2024
Чернігів
- -
Поділля
23.03.2024
Діназ
- -
Буковина
Розклад
Тур 1
23.03.2024
Карпати
- -
СК Полтава
23.03.2024
Епіцентр
- -
ФСК Маріуполь
23.03.2024
Агробізнес
- -
Вікторія
23.03.2024
Нива Бузова
- -
Лівий берег
23.03.2024
Прикарпаття
- -
Інгулець
23.03.2024
Металург
- -
Хуст
23.03.2024
Гірник-Спорт
- -
Нива
23.03.2024
Кремінь
- -
Металіст
23.03.2024
Чернігів
- -
Поділля
23.03.2024
Діназ
- -
Буковина
Тур 2
30.03.2024
Вікторія
- -
Карпати
30.03.2024
СК Полтава
- -
Епіцентр
30.03.2024
Лівий берег
- -
Агробізнес
30.03.2024
Інгулець
- -
Нива Бузова
30.03.2024
ФСК Маріуполь
- -
Прикарпаття
30.03.2024
Металіст
- -
Металург
30.03.2024
Хуст
- -
Гірник-Спорт
30.03.2024
Поділля
- -
Кремінь
30.03.2024
Буковина
- -
Чернігів
30.03.2024
Нива
- -
Діназ
Тур 3
06.04.2024
Карпати
- -
ФСК Маріуполь
06.04.2024
Епіцентр
- -
Вікторія
06.04.2024
Агробізнес
- -
Інгулець
06.04.2024
Нива Бузова
- -
СК Полтава
06.04.2024
Прикарпаття
- -
Лівий берег
06.04.2024
Металург
- -
Нива
06.04.2024
Гірник-Спорт
- -
Металіст
06.04.2024
Кремінь
- -
Буковина
06.04.2024
Чернігів
- -
Хуст
06.04.2024
Діназ
- -
Поділля
Тур 4
13.04.2024
Лівий берег
- -
Карпати
13.04.2024
Інгулець
- -
Епіцентр
13.04.2024
СК Полтава
- -
Агробізнес
13.04.2024
ФСК Маріуполь
- -
Нива Бузова
13.04.2024
Вікторія
- -
Прикарпаття
13.04.2024
Поділля
- -
Металург
13.04.2024
Буковина
- -
Гірник-Спорт
13.04.2024
Хуст
- -
Кремінь
13.04.2024
Нива
- -
Чернігів
13.04.2024
Металіст
- -
Діназ
Тур 5
20.04.2024
Карпати
- -
Інгулець
20.04.2024
Епіцентр
- -
Лівий берег
20.04.2024
Агробізнес
- -
ФСК Маріуполь
20.04.2024
Нива Бузова
- -
Вікторія
20.04.2024
Прикарпаття
- -
СК Полтава
20.04.2024
Металург
- -
Буковина
20.04.2024
Гірник-Спорт
- -
Поділля
20.04.2024
Кремінь
- -
Нива
20.04.2024
Чернігів
- -
Металіст
20.04.2024
Діназ
- -
Хуст
Тур 6
27.04.2024
СК Полтава
- -
Карпати
27.04.2024
ФСК Маріуполь
- -
Епіцентр
27.04.2024
Вікторія
- -
Агробізнес
27.04.2024
Лівий берег
- -
Нива Бузова
27.04.2024
Інгулець
- -
Прикарпаття
27.04.2024
Хуст
- -
Металург
27.04.2024
Нива
- -
Гірник-Спорт
27.04.2024
Металіст
- -
Кремінь
27.04.2024
Поділля
- -
Чернігів
27.04.2024
Буковина
- -
Діназ
Тур 7
04.05.2024
Карпати
- -
Вікторія
04.05.2024
Епіцентр
- -
СК Полтава
04.05.2024
Агробізнес
- -
Лівий берег
04.05.2024
Нива Бузова
- -
Інгулець
04.05.2024
Прикарпаття
- -
ФСК Маріуполь
04.05.2024
Металург
- -
Металіст
04.05.2024
Гірник-Спорт
- -
Хуст
04.05.2024
Кремінь
- -
Поділля
04.05.2024
Чернігів
- -
Буковина
04.05.2024
Діназ
- -
Нива
Тур 8
11.05.2024
ФСК Маріуполь
- -
Карпати
11.05.2024
Вікторія
- -
Епіцентр
11.05.2024
Інгулець
- -
Агробізнес
11.05.2024
СК Полтава
- -
Нива Бузова
11.05.2024
Лівий берег
- -
Прикарпаття
11.05.2024
Нива
- -
Металург
11.05.2024
Металіст
- -
Гірник-Спорт
11.05.2024
Буковина
- -
Кремінь
11.05.2024
Хуст
- -
Чернігів
11.05.2024
Поділля
- -
Діназ
Тур 9
18.05.2024
Карпати
- -
Лівий берег
18.05.2024
Епіцентр
- -
Інгулець
18.05.2024
Агробізнес
- -
СК Полтава
18.05.2024
Нива Бузова
- -
ФСК Маріуполь
18.05.2024
Прикарпаття
- -
Вікторія
18.05.2024
Металург
- -
Поділля
18.05.2024
Гірник-Спорт
- -
Буковина
18.05.2024
Кремінь
- -
Хуст
18.05.2024
Чернігів
- -
Нива
18.05.2024
Діназ
- -
Металіст
Тур 10
25.05.2024
Інгулець
- -
Карпати
25.05.2024
Лівий берег
- -
Епіцентр
25.05.2024
ФСК Маріуполь
- -
Агробізнес
25.05.2024
Вікторія
- -
Нива Бузова
25.05.2024
СК Полтава
- -
Прикарпаття
25.05.2024
Буковина
- -
Металург
25.05.2024
Поділля
- -
Гірник-Спорт
25.05.2024
Нива
- -
Кремінь
25.05.2024
Металіст
- -
Чернігів
25.05.2024
Хуст
- -
Діназ
Результати
Тур 18
25.11.2023
- 12:00
Чернігів
2 2
СК Полтава
25.11.2023
- 12:00
Інгулець
1 1
Гірник-Спорт
25.11.2023
- 12:00
Лівий берег
5 0
Вікторія
25.11.2023
- 12:00
ФСК Маріуполь
1 0
Кремінь
25.11.2023
- 12:00
Діназ
1 0
Металург
24.11.2023
- 12:00
Карпати
3 0
Нива
24.11.2023
- 12:00
Буковина
0 2
Поділля
24.11.2023
- 12:00
Прикарпаття
2 0
Агробізнес
24.11.2023
- 12:00
Нива Бузова
0 2
Епіцентр
24.11.2023
- 12:00
Хуст
1 2
Металіст
Тур 17
19.11.2023
- 12:00
Гірник-Спорт
0 2
Чернігів
19.11.2023
- 12:00
Вікторія
0 1
Інгулець
19.11.2023
- 12:00
Кремінь
0 1
Лівий берег
19.11.2023
- 12:00
Металург
0 0
ФСК Маріуполь
19.11.2023
- 12:00
СК Полтава
2 1
Діназ
18.11.2023
- 12:00
Поділля
0 1
Карпати
18.11.2023
- 12:00
Агробізнес
3 0
Буковина
18.11.2023
- 12:00
Епіцентр
1 1
Прикарпаття
18.11.2023
- 12:00
Металіст
1 1
Нива Бузова
18.11.2023
- 12:00
Нива
4 1
Хуст
Тур 16
12.11.2023
- 14:00
Лівий берег
1 0
Металург
12.11.2023
- 13:15
Карпати
3 0
Агробізнес
12.11.2023
- 13:00
Інгулець
5 1
Кремінь
12.11.2023
- 12:45
СК Полтава
4 1
Гірник-Спорт
12.11.2023
- 12:30
Буковина
0 2
Епіцентр
12.11.2023
- 12:15
Чернігів
0 3
Вікторія
12.11.2023
- 12:00
Хуст
0 1
Нива Бузова
12.11.2023
- 12:00
Діназ
1 2
ФСК Маріуполь
10.11.2023
- 13:15
Нива
0 0
Поділля
10.11.2023
- 12:30
Прикарпаття
1 2
Металіст
Тур 15
05.11.2023
- 13:30
Нива Бузова
0 1
Прикарпаття
05.11.2023
- 13:00
Вікторія
0 0
СК Полтава
05.11.2023
- 12:15
ФСК Маріуполь
0 2
Лівий берег
05.11.2023
- 12:00
Епіцентр
3 2
Карпати
05.11.2023
- 12:00
Металург
0 0
Інгулець
04.11.2023
- 14:00
Поділля
4 1
Хуст
04.11.2023
- 12:30
Гірник-Спорт
2 0
Діназ
04.11.2023
- 12:00
Металіст
2 3
Буковина
03.11.2023
- 13:30
Агробізнес
2 1
Нива
03.11.2023
- 12:30
Кремінь
2 1
Чернігів
Тур 14
30.10.2023
- 13:30
Діназ
0 0
Лівий берег
29.10.2023
- 14:00
СК Полтава
4 1
Кремінь
29.10.2023
- 12:45
Чернігів
1 3
Металург
29.10.2023
- 12:00
Карпати
3 0
Металіст
28.10.2023
- 13:15
Нива
1 2
Епіцентр
28.10.2023
- 12:45
Хуст
1 2
Прикарпаття
28.10.2023
- 12:15
Інгулець
0 1
ФСК Маріуполь
28.10.2023
- 11:15
Буковина
3 3
Нива Бузова
27.10.2023
- 12:30
Поділля
0 1
Агробізнес
26.10.2023
- 11:30
Гірник-Спорт
2 2
Вікторія
Тур 13
22.10.2023
- 14:15
Лівий берег
3 0
Інгулець
22.10.2023
- 13:30
ФСК Маріуполь
3 1
Чернігів
22.10.2023
- 13:00
Прикарпаття
2 1
Буковина
22.10.2023
- 12:30
Металург
3 1
СК Полтава
22.10.2023
- 11:30
Металіст
0 0
Нива
21.10.2023
- 12:45
Вікторія
2 1
Діназ
21.10.2023
- 12:15
Агробізнес
3 0
Хуст
21.10.2023
- 11:30
Нива Бузова
0 1
Карпати
20.10.2023
- 12:30
Епіцентр
2 2
Поділля
20.10.2023
- 11:00
Кремінь
4 1
Гірник-Спорт
Тур 12
16.10.2023
- 12:30
СК Полтава
0 2
ФСК Маріуполь
15.10.2023
- 14:00
Поділля
1 0
Металіст
15.10.2023
- 13:30
Діназ
0 2
Інгулець
15.10.2023
- 12:00
Чернігів
0 3
Лівий берег
15.10.2023
- 11:00
Карпати
3 3
Прикарпаття
14.10.2023
- 12:00
Нива
2 0
Нива Бузова
14.10.2023
- 11:00
Хуст
1 2
Буковина
13.10.2023
- 13:30
Агробізнес
1 1
Епіцентр
13.10.2023
- 12:30
Вікторія
3 0
Кремінь
13.10.2023
- 11:30
Гірник-Спорт
1 0
Металург
Тур 11
08.10.2023
- 14:00
Інгулець
6 1
Чернігів
08.10.2023
- 13:30
Буковина
0 1
Карпати
08.10.2023
- 12:30
Нива Бузова
2 1
Поділля
07.10.2023
- 13:00
ФСК Маріуполь
2 3
Гірник-Спорт
07.10.2023
- 12:30
Епіцентр
3 1
Хуст
07.10.2023
- 12:00
Металург
2 0
Вікторія
07.10.2023
- 11:00
Кремінь
0 0
Діназ
06.10.2023
- 13:15
Прикарпаття
0 0
Нива
06.10.2023
- 12:15
Металіст
1 2
Агробізнес
07.08.2023
- 00:00
Лівий берег
1 3
СК Полтава
Тур 10
01.10.2023
- 13:30
Агробізнес
1 0
Нива Бузова
01.10.2023
- 13:00
Хуст
0 3
Карпати
01.10.2023
- 12:30
Гірник-Спорт
0 1
Лівий берег
01.10.2023
- 12:00
Вікторія
0 0
ФСК Маріуполь
01.10.2023
- 11:30
Кремінь
1 2
Металург
30.09.2023
- 14:30
Нива
0 1
Буковина
30.09.2023
- 14:00
СК Полтава
1 3
Інгулець
30.09.2023
- 13:30
Епіцентр
2 2
Металіст
30.09.2023
- 12:45
Діназ
1 2
Чернігів
29.09.2023
- 13:00
Поділля
1 1
Прикарпаття
Тур 9
24.09.2023
- 15:00
Нива
1 1
Карпати
24.09.2023
- 14:00
Гірник-Спорт
1 2
Інгулець
24.09.2023
- 12:30
Металург
1 1
Діназ
24.09.2023
- 11:30
Кремінь
0 3
ФСК Маріуполь
23.09.2023
- 14:30
Агробізнес
1 1
Прикарпаття
23.09.2023
- 14:00
Епіцентр
0 2
Нива Бузова
23.09.2023
- 13:30
Вікторія
1 0
Лівий берег
23.09.2023
- 12:45
СК Полтава
2 0
Чернігів
23.09.2023
- 12:00
Металіст
0 3
Хуст
22.09.2023
- 14:00
Поділля
1 1
Буковина
Тур 8
17.09.2023
- 15:00
Лівий берег
6 0
Кремінь
17.09.2023
- 13:00
ФСК Маріуполь
2 2
Металург
17.09.2023
- 11:00
Чернігів
1 0
Гірник-Спорт
16.09.2023
- 14:00
Інгулець
3 0
Вікторія
16.09.2023
- 13:00
Діназ
1 1
СК Полтава
16.09.2023
- 12:30
Хуст
2 0
Нива
16.09.2023
- 12:00
Нива Бузова
0 0
Металіст
15.09.2023
- 15:30
Карпати
2 1
Поділля
15.09.2023
- 14:00
Буковина
1 0
Агробізнес
15.09.2023
- 13:00
Прикарпаття
2 2
Епіцентр
Тур 7
11.10.2023
- 12:00
Металіст
0 1
Прикарпаття
10.09.2023
- 15:00
Поділля
2 0
Нива
10.09.2023
- 14:00
Нива Бузова
2 2
Хуст
10.09.2023
- 13:00
Гірник-Спорт
1 3
СК Полтава
09.09.2023
- 15:00
Агробізнес
0 1
Карпати
09.09.2023
- 14:30
Металург
1 1
Лівий берег
09.09.2023
- 14:00
Епіцентр
2 1
Буковина
09.09.2023
- 13:00
Вікторія
2 1
Чернігів
08.09.2023
- 15:00
Кремінь
0 2
Інгулець
08.09.2023
- 12:00
ФСК Маріуполь
2 1
Діназ
Тур 6
03.09.2023
- 16:00
Нива
0 0
Агробізнес
03.09.2023
- 15:30
СК Полтава
2 2
Вікторія
03.09.2023
- 15:00
Інгулець
3 2
Металург
03.09.2023
- 14:00
Прикарпаття
2 2
Нива Бузова
03.09.2023
- 13:30
Хуст
2 1
Поділля
03.09.2023
- 13:00
Діназ
3 1
Гірник-Спорт
02.09.2023
- 13:30
Буковина
1 0
Металіст
02.09.2023
- 12:00
Карпати
2 0
Епіцентр
02.09.2023
- 11:00
Чернігів
2 3
Кремінь
01.09.2023
- 12:00
Лівий берег
1 1
ФСК Маріуполь
Тур 5
28.08.2023
- 15:30
Агробізнес
0 0
Поділля
28.08.2023
- 15:15
Кремінь
0 6
СК Полтава
28.08.2023
- 15:00
Епіцентр
2 3
Нива
28.08.2023
- 14:30
Прикарпаття
7 0
Хуст
28.08.2023
- 14:00
Вікторія
1 0
Гірник-Спорт
28.08.2023
- 13:15
ФСК Маріуполь
1 1
Інгулець
27.08.2023
- 16:00
Лівий берег
3 0
Діназ
27.08.2023
- 14:30
Металург
4 2
Чернігів
26.08.2023
- 14:00
Нива Бузова
1 0
Буковина
25.08.2023
- 16:00
Металіст
0 3
Карпати
Тур 4
13.09.2023
- 11:00
Чернігів
0 1
ФСК Маріуполь
20.08.2023
- 16:00
Нива
0 1
Металіст
20.08.2023
- 15:00
Буковина
1 0
Прикарпаття
19.08.2023
- 16:00
Інгулець
2 1
Лівий берег
19.08.2023
- 15:30
Поділля
0 0
Епіцентр
19.08.2023
- 15:00
СК Полтава
1 2
Металург
19.08.2023
- 14:30
Хуст
0 1
Агробізнес
19.08.2023
- 14:30
Гірник-Спорт
0 1
Кремінь
19.08.2023
- 14:00
Діназ
0 1
Вікторія
18.08.2023
- 16:00
Карпати
1 1
Нива Бузова
Тур 3
12.08.2023
- 15:30
Металіст
1 1
Поділля
12.08.2023
- 15:00
Металург
0 1
Гірник-Спорт
12.08.2023
- 14:30
Буковина
0 0
Хуст
12.08.2023
- 14:00
Інгулець
3 0
Діназ
11.08.2023
- 16:00
Лівий берег
5 1
Чернігів
11.08.2023
- 15:30
Епіцентр
1 1
Агробізнес
11.08.2023
- 15:00
Прикарпаття
0 1
Карпати
11.08.2023
- 14:30
Нива Бузова
2 1
Нива
11.08.2023
- 14:00
ФСК Маріуполь
1 1
СК Полтава
11.08.2023
- 11:00
Кремінь
0 1
Вікторія
Тур 2
08.10.2023
- 13:00
СК Полтава
2 1
Лівий берег
07.08.2023
- 15:00
Діназ
2 1
Кремінь
07.08.2023
- 13:00
Гірник-Спорт
1 0
ФСК Маріуполь
07.08.2023
- 11:00
Чернігів
0 2
Інгулець
06.08.2023
- 16:00
Карпати
2 1
Буковина