Головна » Всі турніри » Українська Прем’єр-Ліга 2023/2024

Прем’єр Ліга

Вся інформація
Розклад матчів
Результати матчів
Турнірна таблиця
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Кривбас
п п п н п
>
18
11
4
3
34
17
17
37
2
Дніпро-1
п п п п н
>
17
10
4
3
26
16
10
34
3
Полісся
н п н н н
>
17
9
5
3
24
12
12
32
4
Шахтар
п п н п п
>
15
9
4
2
26
13
13
31
5
Динамо
п п п п п
>
14
9
1
4
33
18
15
28
6
Рух
н п п н н
>
17
6
8
3
25
19
6
26
7
Ворскла
н п н п н
>
17
6
5
6
18
25
-7
23
8
Чорноморець
п п п п п
>
16
7
1
8
25
24
1
22
9
Колос
н н п н п
>
16
4
9
3
11
10
1
21
10
ЛНЗ
н п н п п
>
17
5
5
7
17
21
-4
20
11
Олександрія
н п п п п
>
16
4
4
8
12
20
-8
16
12
Металіст 1925
п п п п п
>
17
4
3
10
17
28
-11
15
13
Оболонь
п н п н п
>
16
3
5
8
10
22
-12
14
14
Зоря
п н п н н
>
14
2
6
6
15
19
-4
12
15
Верес
н п п н п
>
16
2
6
8
15
26
-11
12
16
Минай
п н н п п
>
15
0
6
9
6
24
-18
6
Найближчі матчі
27.08.2023
- 17:00
Динамо
- -
Верес
02.09.2023
- 17:00
Зоря
- -
Динамо
07.10.2023
- 17:00
Зоря
- -
Шахтар
28.10.2023
- 17:00
Чорноморець
- -
Шахтар
25.11.2023
- 17:00
Колос
- -
Зоря
26.11.2023
- 15:00
Олександрія
- -
Оболонь
03.12.2023
- 13:00
Минай
- -
Динамо
09.12.2023
- 13:00
ЛНЗ
- -
Минай
25.02.2024
- 13:00
Верес
- -
Колос
25.02.2024
- 13:00
Дніпро-1
- -
Минай
Розклад
Тур 5
27.08.2023
- 17:00
Динамо
- -
Верес
Тур 6
02.09.2023
- 17:00
Зоря
- -
Динамо
Тур 10
07.10.2023
- 17:00
Зоря
- -
Шахтар
Тур 12
28.10.2023
- 17:00
Чорноморець
- -
Шахтар
Тур 15
25.11.2023
- 17:00
Колос
- -
Зоря
26.11.2023
- 15:00
Олександрія
- -
Оболонь
Тур 16
03.12.2023
- 13:00
Минай
- -
Динамо
Тур 17
09.12.2023
- 13:00
ЛНЗ
- -
Минай
Тур 18
25.02.2024
- 13:00
Верес
- -
Колос
25.02.2024
- 13:00
Дніпро-1
- -
Минай
25.02.2024
- 15:30
Металіст 1925
- -
Динамо
25.02.2024
- 18:00
Рух
- -
Полісся
26.02.2024
- 13:00
Зоря
- -
Ворскла
26.02.2024
- 13:00
Олександрія
- -
Шахтар
26.02.2024
- 15:30
Оболонь
- -
Чорноморець
Тур 19
01.03.2024
- 18:00
Полісся
- -
ЛНЗ
02.03.2024
- 13:00
Минай
- -
Металіст 1925
02.03.2024
- 15:30
Ворскла
- -
Верес
02.03.2024
- 15:30
Динамо
- -
Чорноморець
02.03.2024
- 18:00
Колос
- -
Рух
03.03.2024
- 13:00
Оболонь
- -
Дніпро-1
03.03.2024
- 15:30
Олександрія
- -
Зоря
03.03.2024
- 18:00
Шахтар
- -
Кривбас
Тур 20
09.03.2024
Металіст 1925
- -
ЛНЗ
09.03.2024
Кривбас
- -
Оболонь
09.03.2024
Полісся
- -
Олександрія
09.03.2024
Чорноморець
- -
Ворскла
09.03.2024
Зоря
- -
Минай
09.03.2024
Верес
- -
Динамо
09.03.2024
Дніпро-1
- -
Рух
09.03.2024
Шахтар
- -
Колос
Тур 21
16.03.2024
Оболонь
- -
Полісся
16.03.2024
Чорноморець
- -
Верес
16.03.2024
Кривбас
- -
Колос
16.03.2024
Олександрія
- -
Ворскла
16.03.2024
ЛНЗ
- -
Дніпро-1
16.03.2024
Динамо
- -
Зоря
16.03.2024
Металіст 1925
- -
Рух
16.03.2024
Шахтар
- -
Минай
Тур 22
30.03.2024
Полісся
- -
Чорноморець
30.03.2024
Верес
- -
Кривбас
30.03.2024
Минай
- -
Олександрія
30.03.2024
Колос
- -
Дніпро-1
30.03.2024
Зоря
- -
Металіст 1925
30.03.2024
Ворскла
- -
Динамо
30.03.2024
Рух
- -
ЛНЗ
30.03.2024
Оболонь
- -
Шахтар
Тур 23
06.04.2024
Верес
- -
Оболонь
06.04.2024
Колос
- -
Металіст 1925
06.04.2024
Минай
- -
Полісся
06.04.2024
Чорноморець
- -
Олександрія
06.04.2024
Кривбас
- -
Ворскла
06.04.2024
Дніпро-1
- -
Зоря
06.04.2024
Динамо
- -
ЛНЗ
06.04.2024
Шахтар
- -
Рух
Тур 24
13.04.2024
ЛНЗ
- -
Верес
13.04.2024
Полісся
- -
Колос
13.04.2024
Оболонь
- -
Минай
13.04.2024
Металіст 1925
- -
Дніпро-1
13.04.2024
Зоря
- -
Чорноморець
13.04.2024
Олександрія
- -
Динамо
13.04.2024
Рух
- -
Кривбас
13.04.2024
Ворскла
- -
Шахтар
Тур 25
20.04.2024
Металіст 1925
- -
Оболонь
20.04.2024
Чорноморець
- -
Кривбас
20.04.2024
Олександрія
- -
ЛНЗ
20.04.2024
Ворскла
- -
Колос
20.04.2024
Верес
- -
Дніпро-1
20.04.2024
Динамо
- -
Полісся
20.04.2024
Минай
- -
Рух
20.04.2024
Шахтар
- -
Зоря
Тур 26
27.04.2024
Минай
- -
Чорноморець
27.04.2024
Кривбас
- -
Металіст 1925
27.04.2024
Колос
- -
Олександрія
27.04.2024
Полісся
- -
Ворскла
27.04.2024
Зоря
- -
Оболонь
27.04.2024
Дніпро-1
- -
Динамо
27.04.2024
Рух
- -
Верес
27.04.2024
ЛНЗ
- -
Шахтар
Тур 27
04.05.2024
Оболонь
- -
ЛНЗ
04.05.2024
Верес
- -
Минай
04.05.2024
Металіст 1925
- -
Ворскла
04.05.2024
Дніпро-1
- -
Кривбас
04.05.2024
Полісся
- -
Зоря
04.05.2024
Динамо
- -
Колос
04.05.2024
Олександрія
- -
Рух
04.05.2024
Шахтар
- -
Чорноморець
Тур 28
11.05.2024
Чорноморець
- -
Металіст 1925
11.05.2024
Колос
- -
ЛНЗ
11.05.2024
Кривбас
- -
Полісся
11.05.2024
Ворскла
- -
Минай
11.05.2024
Олександрія
- -
Дніпро-1
11.05.2024
Зоря
- -
Верес
11.05.2024
Оболонь
- -
Рух
11.05.2024
Шахтар
- -
Динамо
Тур 29
18.05.2024
Металіст 1925
- -
Полісся
18.05.2024
Минай
- -
Колос
18.05.2024
Верес
- -
Олександрія
18.05.2024
Ворскла
- -
Оболонь
18.05.2024
ЛНЗ
- -
Зоря
18.05.2024
Динамо
- -
Кривбас
18.05.2024
Рух
- -
Чорноморець
18.05.2024
Дніпро-1
- -
Шахтар
Тур 30
25.05.2024
Кривбас
- -
Минай
25.05.2024
Оболонь
- -
Олександрія
25.05.2024
ЛНЗ
- -
Ворскла
25.05.2024
Чорноморець
- -
Дніпро-1
25.05.2024
Зоря
- -
Колос
25.05.2024
Рух
- -
Динамо
25.05.2024
Полісся
- -
Шахтар
25.05.2024
Металіст 1925
- -
Верес
Результати
Тур 18
23.02.2024
- 15:30
ЛНЗ
0 3
Кривбас
Тур 17
11.12.2023
- 15:00
Динамо
2 0
Оболонь
11.12.2023
- 14:00
Металіст 1925
0 3
Олександрія
10.12.2023
- 15:00
Чорноморець
1 0
Колос
10.12.2023
- 13:00
Ворскла
1 1
Рух
09.12.2023
- 15:00
Кривбас
2 2
Зоря
08.12.2023
- 17:00
Шахтар
2 0
Верес
08.12.2023
- 15:00
Полісся
1 1
Дніпро-1
Тур 16
04.12.2023
- 13:00
Зоря
0 0
Рух
03.12.2023
- 17:00
Шахтар
2 0
Металіст 1925
03.12.2023
- 15:00
Чорноморець
1 3
ЛНЗ
02.12.2023
- 17:00
Дніпро-1
1 2
Ворскла
02.12.2023
- 15:00
Кривбас
2 1
Олександрія
02.12.2023
- 13:00
Колос
0 0
Оболонь
01.12.2023
- 17:00
Полісся
1 1
Верес
Тур 15
27.11.2023
- 17:00
Дніпро-1
5 2
Чорноморець
26.11.2023
- 15:00
Динамо
2 0
Рух
25.11.2023
- 17:00
Ворскла
0 0
ЛНЗ
25.11.2023
- 15:00
Верес
4 3
Металіст 1925
25.11.2023
- 13:00
Минай
0 1
Кривбас
24.11.2023
- 19:00
Шахтар
0 0
Полісся
Тур 14
12.11.2023
- 19:00
Шахтар
1 3
Дніпро-1
12.11.2023
- 17:00
Чорноморець
2 3
Рух
12.11.2023
- 14:00
Зоря
1 2
ЛНЗ
12.11.2023
- 13:00
Кривбас
0 2
Динамо
11.11.2023
- 17:00
Олександрія
1 0
Верес
11.11.2023
- 15:00
Полісся
2 1
Металіст 1925
11.11.2023
- 13:00
Оболонь
0 1
Ворскла
10.11.2023
- 17:00
Колос
2 0
Минай
Тур 13
06.11.2023
- 19:00
Рух
2 2
Оболонь
06.11.2023
- 17:00
Дніпро-1
1 0
Олександрія
06.11.2023
- 15:00
Полісся
1 1
Кривбас
05.11.2023
- 17:00
Верес
2 2
Зоря
05.11.2023
- 15:00
Металіст 1925
2 1
Чорноморець
05.11.2023
- 13:00
Минай
0 0
Ворскла
04.11.2023
- 13:00
ЛНЗ
1 1
Колос
03.11.2023
- 17:00
Динамо
0 1
Шахтар
Тур 12
29.10.2023
- 15:00
Ворскла
2 2
Металіст 1925
29.10.2023
- 13:00
ЛНЗ
3 0
Оболонь
29.10.2023
- 13:00
Минай
0 0
Верес
28.10.2023
- 18:00
Рух
0 0
Олександрія
28.10.2023
- 16:00
Зоря
0 1
Полісся
28.10.2023
- 15:00
Колос
1 1
Динамо
28.10.2023
- 13:00
Кривбас
3 0
Дніпро-1
Тур 11
22.10.2023
- 17:00
Динамо
0 1
Дніпро-1
22.10.2023
- 15:00
Ворскла
0 3
Полісся
22.10.2023
- 13:00
Верес
2 5
Рух
21.10.2023
- 19:00
Олександрія
0 1
Колос
21.10.2023
- 17:00
Шахтар
3 0
ЛНЗ
21.10.2023
- 15:00
Чорноморець
3 0
Минай
20.10.2023
- 19:00
Металіст 1925
1 3
Кривбас
20.10.2023
- 17:00
Оболонь
2 4
Зоря
Тур 10
08.10.2023
- 17:00
Кривбас
1 0
Чорноморець
08.10.2023
- 15:00
Рух
0 0
Минай
08.10.2023
- 13:00
Оболонь
1 0
Металіст 1925
07.10.2023
- 17:00
Колос
0 0
Ворскла
07.10.2023
- 15:00
ЛНЗ
0 0
Олександрія
07.10.2023
- 13:00
Дніпро-1
2 0
Верес
06.10.2023
- 15:00
Полісся
3 2
Динамо
Тур 9
02.10.2023
- 17:00
Дніпро-1
1 0
Металіст 1925
01.10.2023
- 19:00
Динамо
4 2
Олександрія
01.10.2023
- 17:00
Колос
0 0
Полісся
01.10.2023
- 15:00
Кривбас
1 3
Рух
01.10.2023
- 13:00
Минай
0 1
Оболонь
30.09.2023
- 19:00
Чорноморець
0 0
Зоря
30.09.2023
- 17:00
Шахтар
1 2
Ворскла
30.09.2023
- 15:00
Верес
0 0
ЛНЗ
Тур 8
24.09.2023
- 17:00
Металіст 1925
0 0
Колос
24.09.2023
- 15:00
Зоря
0 1
Дніпро-1
23.09.2023
- 19:00
Рух
1 1
Шахтар
23.09.2023
- 17:00
Ворскла
1 4
Кривбас
23.09.2023
- 15:00
Полісся
2 1
Минай
23.09.2023
- 13:00
ЛНЗ
2 4
Динамо
22.09.2023
- 19:00
Олександрія
1 5
Чорноморець
22.09.2023
- 17:00
Оболонь
0 0
Верес
Тур 7
18.09.2023
- 17:00
Динамо
2 0
Ворскла
17.09.2023
- 17:00
Кривбас
2 1
Верес
17.09.2023
- 15:00
Дніпро-1
1 1
Колос
17.09.2023
- 13:00
ЛНЗ
2 1
Рух
16.09.2023
- 19:00
Олександрія
1 1
Минай
16.09.2023
- 17:00
Шахтар
1 0
Оболонь
16.09.2023
- 15:00
Чорноморець
1 0
Полісся
15.09.2023
- 18:30
Металіст 1925
2 1
Зоря
Тур 6
03.09.2023
- 19:00
Рух
1 1
Металіст 1925
03.09.2023
- 17:00
Колос
0 3
Кривбас
03.09.2023
- 13:00
Дніпро-1
0 0
ЛНЗ
02.09.2023
- 17:00
Ворскла
1 0
Олександрія
02.09.2023
- 15:00
Полісся
2 0
Оболонь
02.09.2023
- 13:00
Минай
1 4
Шахтар
01.09.2023
- 17:00
Верес
3 1
Чорноморець
Тур 5
01.11.2023
- 18:00
Рух
0 2
Дніпро-1
28.08.2023
- 19:00
Оболонь
0 0
Кривбас
27.08.2023
- 17:00
Ворскла
2 1
Чорноморець
27.08.2023
- 15:00
Колос
0 2
Шахтар
27.08.2023
- 13:00
Минай
1 1
Зоря
26.08.2023
- 17:00
Олександрія
0 3
Полісся
26.08.2023
- 15:00
ЛНЗ
0 1
Металіст 1925
Тур 4
20.08.2023
- 19:00
Кривбас
3 3
Шахтар
20.08.2023
- 17:00
Чорноморець
3 2
Динамо
20.08.2023
- 15:00
Дніпро-1
1 2
Оболонь
19.08.2023
- 19:00
Рух
1 1
Колос
19.08.2023
- 17:00
Металіст 1925
1 0
Минай
19.08.2023
- 15:00
Верес
1 2
Ворскла
18.08.2023
- 19:00
Зоря
0 0
Олександрія
18.08.2023
- 17:00
ЛНЗ
1 2
Полісся
Тур 3
07.12.2023
- 15:00
Динамо
4 2
Металіст 1925
14.08.2023
- 17:00
Шахтар
2 1
Олександрія
13.08.2023
- 17:00
Кривбас
2 0
ЛНЗ
13.08.2023
- 15:00
Ворскла
1 2
Зоря
13.08.2023
- 13:00
Минай
1 1
Дніпро-1
12.08.2023
- 17:00
Колос
2 0
Верес
12.08.2023
- 17:00
Полісся
0 1
Рух
12.08.2023
- 15:00
Чорноморець
2 0
Оболонь
Тур 2
06.08.2023
- 19:00
Рух
4 1
Ворскла
06.08.2023
- 17:00
Колос
2 0
Чорноморець
06.08.2023
- 17:00
Зоря
1 3
Кривбас
06.08.2023
- 15:00
Дніпро-1
2 1
Полісся
05.08.2023
- 19:00
Олександрія
1 0
Металіст 1925
05.08.2023
- 15:00
Минай
0 3
ЛНЗ
04.08.2023
- 17:00
Оболонь
2 4
Динамо
02.08.2023
- 17:00
Верес
1 1
Шахтар
Тур 1
25.10.2023
- 15:00
Ворскла
2 3
Дніпро-1
30.07.2023
- 19:00
Олександрія
1 0
Кривбас
30.07.2023
- 17:00
Динамо
4 1
Минай
30.07.2023
- 15:00
ЛНЗ
0 2
Чорноморець
29.07.2023
- 17:00
Металіст 1925
1 2
Шахтар
29.07.2023
- 15:00
Рух
2 1
Зоря
28.07.2023
- 19:00
Верес
0 2
Полісся
28.07.2023
- 17:00
Оболонь
0 0
Колос