Головна » Всі турніри » Ліга Європи УЄФА 2023/2024

Ліга Європи УЄФА

Стикові матчі
15.02.2024
- 19:45
Феєнорд
1 1
Рома
22.02.2024
- 22:00
Рома
1 1
Феєнорд
15.02.2024
- 19:45
Янг Бойз
1 3
Спортінг
22.02.2024
- 22:00
Спортінг
1 1
Янг Бойз
15.02.2024
- 19:45
Галатасарай
3 2
Спарта
22.02.2024
- 22:00
Спарта
4 1
Галатасарай
15.02.2024
- 19:45
Шахтар
2 2
Марсель
22.02.2024
- 22:00
Марсель
3 1
Шахтар
15.02.2024
- 22:00
Мілан
3 0
Ренн
22.02.2024
- 19:45
Ренн
3 2
Мілан
15.02.2024
- 22:00
Ланс
0 0
Фрайбург
22.02.2024
- 19:45
Фрайбург
3 2
Ланс
15.02.2024
- 22:00
Бенфіка
2 1
Тулуза
22.02.2024
- 19:45
Тулуза
0 0
Бенфіка
15.02.2024
- 22:00
Брага
2 4
Карабах
22.02.2024
- 19:45
Карабах
2 3
Брага
Група А
Група B
Група С
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Вест Гем
п п п п п
6
5
0
1
10
4
6
15
2
Фрайбург
п п п п п
6
4
0
2
17
7
10
12
3
Олімпіакос
н п п п п
6
2
1
3
11
14
-3
7
4
6
0
1
5
6
19
-13
1
Розклад матчів групи A
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Вест Гем
3 1
Бачка-Топола
21.09.2023
- 22:00
Олімпіакос
2 3
Фрайбург
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Фрайбург
1 2
Вест Гем
05.10.2023
- 19:45
Бачка-Топола
2 2
Олімпіакос
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Олімпіакос
2 1
Вест Гем
26.10.2023
- 19:45
Бачка-Топола
1 3
Фрайбург
Тур 4
09.11.2023
- 22:00
Фрайбург
5 0
Бачка-Топола
09.11.2023
- 22:00
Вест Гем
1 0
Олімпіакос
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Фрайбург
5 0
Олімпіакос
30.11.2023
- 19:45
Бачка-Топола
0 1
Вест Гем
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Вест Гем
2 0
Фрайбург
14.12.2023
- 22:00
Олімпіакос
5 2
Бачка-Топола
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Брайтон
н п п п п
6
4
1
1
10
5
5
13
2
Марсель
н п п п п
6
3
2
1
14
10
4
11
3
Аякс
н п п п п
6
1
2
3
10
13
-3
5
4
АЕК
н п п п п
6
1
1
4
6
12
-6
4
Розклад матчів групи B
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Аякс
3 3
Марсель
21.09.2023
- 22:00
Брайтон
2 3
АЕК
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Марсель
2 2
Брайтон
05.10.2023
- 19:45
АЕК
1 1
Аякс
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Марсель
3 1
АЕК
26.10.2023
- 22:00
Брайтон
2 0
Аякс
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Аякс
0 2
Брайтон
09.11.2023
- 22:00
АЕК
0 2
Марсель
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
АЕК
0 1
Брайтон
30.11.2023
- 22:00
Марсель
4 3
Аякс
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Аякс
3 1
АЕК
14.12.2023
- 22:00
Брайтон
1 0
Марсель
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Рейнджерс
п н п н п
6
3
2
1
8
6
2
11
2
Спарта
п н п п п
6
3
1
2
9
7
2
10
3
Реал Бетіс
п п п п п
6
3
0
3
9
7
2
9
4
6
1
1
4
7
13
-6
4
Розклад матчів групи C
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Спарта
3 2
Аріс Лімасол
21.09.2023
- 22:00
Рейнджерс
1 0
Реал Бетіс
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Реал Бетіс
2 1
Спарта
05.10.2023
- 19:45
Аріс Лімасол
2 1
Рейнджерс
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Спарта
0 0
Рейнджерс
26.10.2023
- 19:45
Аріс Лімасол
0 1
Реал Бетіс
Тур 4
09.11.2023
- 22:00
Реал Бетіс
4 1
Аріс Лімасол
09.11.2023
- 22:00
Рейнджерс
2 1
Спарта
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Спарта
1 0
Реал Бетіс
30.11.2023
- 22:00
Рейнджерс
1 1
Аріс Лімасол
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Реал Бетіс
2 3
Рейнджерс
14.12.2023
- 22:00
Аріс Лімасол
1 3
Спарта
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Аталанта
п н п н п
6
4
2
0
12
4
8
14
2
Спортінг
п н п н п
6
3
2
1
10
6
4
11
3
Штурм
п н п п п
6
1
1
4
4
9
-5
4
4
Ракув
п н п п п
6
1
1
4
3
10
-7
4
Розклад матчів групи D
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Аталанта
2 0
Ракув
21.09.2023
- 22:00
Штурм
1 2
Спортінг
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Спортінг
1 2
Аталанта
05.10.2023
- 19:45
Ракув
0 1
Штурм
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Штурм
2 2
Аталанта
26.10.2023
- 19:45
Ракув
1 1
Спортінг
Тур 4
09.11.2023
- 22:00
Аталанта
1 0
Штурм
09.11.2023
- 22:00
Спортінг
2 1
Ракув
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Аталанта
1 1
Спортінг
30.11.2023
- 19:45
Штурм
0 1
Ракув
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Спортінг
3 0
Штурм
14.12.2023
- 22:00
Ракув
0 4
Аталанта
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Ліверпуль
п п п п п
6
4
0
2
17
7
10
12
2
Тулуза
п п п н п
6
3
2
1
8
9
-1
11
3
6
2
2
2
5
8
-3
8
4
ЛАСК
п п п п п
6
1
0
5
6
12
-6
3
Розклад матчів групи E
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Сент-Жиллуаз
1 1
Тулуза
21.09.2023
- 19:45
ЛАСК
1 3
Ліверпуль
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Ліверпуль
2 0
Сент-Жиллуаз
05.10.2023
- 22:00
Тулуза
1 0
ЛАСК
Тур 3
26.10.2023
- 22:00
Сент-Жиллуаз
2 1
ЛАСК
26.10.2023
- 22:00
Ліверпуль
5 1
Тулуза
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
ЛАСК
3 0
Сент-Жиллуаз
09.11.2023
- 19:45
Тулуза
3 2
Ліверпуль
Тур 5
30.11.2023
- 22:00
Ліверпуль
4 0
ЛАСК
30.11.2023
- 22:00
Тулуза
0 0
Сент-Жиллуаз
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Сент-Жиллуаз
2 1
Ліверпуль
14.12.2023
- 19:45
ЛАСК
1 2
Тулуза
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Вільярреал
п п п н п
6
4
1
1
9
7
2
13
2
Ренн
п п п п п
6
4
0
2
13
6
7
12
3
6
1
2
3
3
9
-6
5
4
6
1
1
4
7
10
-3
4
Розклад матчів групи F
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Панатінаїкос
2 0
Вільярреал
21.09.2023
- 19:45
Ренн
3 0
Маккабі Хайфа
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Вільярреал
1 0
Ренн
05.10.2023
- 22:00
Маккабі Хайфа
0 0
Панатінаїкос
Тур 3
26.10.2023
- 22:00
Панатінаїкос
1 2
Ренн
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Ренн
3 1
Панатінаїкос
09.11.2023
- 19:45
Маккабі Хайфа
1 2
Вільярреал
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Маккабі Хайфа
0 3
Ренн
30.11.2023
- 22:00
Вільярреал
3 2
Панатінаїкос
Тур 3
06.12.2023
- 22:00
Вільярреал
0 0
Маккабі Хайфа
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Ренн
2 3
Вільярреал
14.12.2023
- 19:45
Панатінаїкос
1 2
Маккабі Хайфа
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Славія
п п п п п
6
5
0
1
17
4
13
15
2
Рома
п п п н п
6
4
1
1
12
4
8
13
3
Серветт
п н п н п
6
1
2
3
4
13
-9
5
4
Шериф
п н п п п
6
0
1
5
5
17
-12
1
Розклад матчів групи G
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Серветт
0 2
Славія
21.09.2023
- 19:45
Шериф
1 2
Рома
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Рома
4 0
Серветт
05.10.2023
- 22:00
Славія
6 0
Шериф
Тур 3
26.10.2023
- 22:00
Рома
2 0
Славія
26.10.2023
- 22:00
Шериф
1 1
Серветт
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Серветт
2 1
Шериф
09.11.2023
- 19:45
Славія
2 0
Рома
Тур 5
30.11.2023
- 22:00
Серветт
1 1
Рома
30.11.2023
- 22:00
Шериф
2 3
Славія
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Рома
3 0
Шериф
14.12.2023
- 19:45
Славія
4 0
Серветт
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Баєр 04
п п п п п
6
6
0
0
19
3
16
18
2
Карабах
п п п н п
6
3
1
2
7
9
-2
10
3
Молде
п п п н п
6
2
1
3
12
12
0
7
4
Геккен
п п п п п
6
0
0
6
3
17
-14
0
Розклад матчів групи H
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Баєр 04
4 0
Геккен
21.09.2023
- 19:45
Карабах
1 0
Молде
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Геккен
0 1
Карабах
05.10.2023
- 22:00
Молде
1 2
Баєр 04
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Молде
5 1
Геккен
26.10.2023
- 22:00
Баєр 04
5 1
Карабах
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Карабах
0 1
Баєр 04
09.11.2023
- 22:00
Геккен
1 3
Молде
Тур 5
30.11.2023
- 22:00
Молде
2 2
Карабах
30.11.2023
- 22:00
Геккен
0 2
Баєр 04
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Баєр 04
5 1
Молде
14.12.2023
- 19:45
Карабах
2 1
Геккен
Раунд плей-оф
24.08.2023
- 21:30
Сент-Жиллуаз
2 0
Лугано
31.08.2023
- 21:30
Лугано
0 1
Сент-Жиллуаз
24.08.2023
- 21:30
Слован
2 1
Аріс Лімасол
31.08.2023
- 20:00
Аріс Лімасол
6 2
Слован
24.08.2023
- 20:00
Славія
2 0
Зоря
31.08.2023
- 20:00
Зоря
2 1
Славія
24.08.2023
- 22:00
Олімпіакос
3 1
Чукарички
31.08.2023
- 21:00
Чукарички
0 3
Олімпіакос
24.08.2023
- 21:00
Лудогорець
1 4
Аякс
31.08.2023
- 21:00
Аякс
0 1
Лудогорець
24.08.2023
- 22:00
ЛАСК
2 1
Зриньські
31.08.2023
- 22:00
Зриньські
1 1
ЛАСК
24.08.2023
- 20:00
Геккен
2 2
Абердин
31.08.2023
- 21:45
Абердин
1 3
Геккен
24.08.2023
- 21:45
Клаксвік
1 1
Шериф
31.08.2023
- 20:00
Шериф
2 1
Клаксвік
24.08.2023
- 21:00
Олімпія
0 2
Карабах
31.08.2023
- 19:00
Карабах
1 1
Олімпія
24.08.2023
- 21:00
Динамо Загреб
3 1
Спарта
31.08.2023
- 20:00
Спарта
4 1
Динамо Загреб
3-й кваліфікаційний раунд
10.08.2023
- 20:00
Славія
3 0
Дніпро-1
17.08.2023
- 21:00
Дніпро-1
1 1
Славія
08.08.2023
- 17:00
Астана
2 1
Лудогорець
17.08.2023
- 21:00
Лудогорець
5 1
Астана
10.08.2023
- 19:00
Карабах
2 1
ГІК
17.08.2023
- 19:00
ГІК
1 2
Карабах
10.08.2023
- 19:00
Жальгіріс
1 3
Геккен
17.08.2023
- 20:00
Геккен
5 0
Жальгіріс
10.08.2023
- 20:00
Шериф
5 1
БАТЕ
17.08.2023
- 21:00
БАТЕ
2 2
Шериф
10.08.2023
- 22:00
Зриньські
6 2
Брєйдаблік
17.08.2023
- 20:30
Брєйдаблік
1 0
Зриньські
10.08.2023
- 22:00
Олімпіакос
1 0
Генк
17.08.2023
- 21:00
Генк
1 1
Олімпіакос