Головна » Всі турніри » Ліга Конференцій УЄФА 2023/2024

Ліга Конференцій УЄФА

Стикові матчі
15.02.2024
- 19:45
Штурм
4 1
Слован
22.02.2024
- 22:00
Слован
0 1
Штурм
15.02.2024
- 19:45
Сент-Жиллуаз
2 2
Айнтрахт
22.02.2024
- 22:00
Айнтрахт
1 2
Сент-Жиллуаз
15.02.2024
- 19:45
Олімпіакос
1 0
Ференцварош
22.02.2024
- 22:00
Ференцварош
0 1
Олімпіакос
15.02.2024
- 19:45
Молде
3 2
Легія
22.02.2024
- 22:00
Легія
0 3
Молде
15.02.2024
- 22:00
Маккабі Хайфа
1 0
Гент
21.02.2024
- 19:00
Гент
1 1
Маккабі Хайфа
15.02.2024
- 22:00
Серветт
0 0
Лудогорець
22.02.2024
- 19:45
Лудогорець
0 1
Серветт
15.02.2024
- 22:00
Реал Бетіс
0 1
Динамо Загреб
22.02.2024
- 19:45
Динамо Загреб
1 1
Реал Бетіс
15.02.2024
- 22:00
Аякс
2 2
Буде-Глімт
22.02.2024
- 19:45
Буде-Глімт
1 2
Аякс
Група А
Група В
Група С
Группа D
Група E
Група F
Група G
Група H
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Лілль
н п н п п
6
4
2
0
10
2
8
14
2
Слован
п п н п п
6
3
1
2
8
7
1
10
3
Олімпія
п п п п п
6
2
0
4
4
9
-5
6
4
Клаксвік
н п п п п
6
1
1
4
5
9
-4
4
Розклад матчів групи A
Тур 1
20.09.2023
- 17:30
Лілль
2 0
Олімпія
21.09.2023
- 22:00
Слован
2 1
Клаксвік
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Олімпія
0 1
Слован
05.10.2023
- 19:45
Клаксвік
0 0
Лілль
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Лілль
2 1
Слован
26.10.2023
- 19:45
Клаксвік
3 0
Олімпія
Тур 4
09.11.2023
- 22:00
Слован
1 1
Лілль
09.11.2023
- 22:00
Олімпія
2 0
Клаксвік
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Клаксвік
1 2
Слован
30.11.2023
- 19:45
Олімпія
0 2
Лілль
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Лілль
3 0
Клаксвік
14.12.2023
- 22:00
Слован
1 2
Олімпія
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Маккабі
п п п п п
6
5
0
1
14
9
5
15
2
Гент
п п п п п
6
4
1
1
16
7
9
13
3
Зоря
п п п п п
6
2
1
3
10
11
-1
7
4
Брєйдаблік
п п п п п
6
0
0
6
5
18
-13
0
Розклад матчів групи B
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Маккабі
3 2
Брєйдаблік
21.09.2023
- 22:00
Зоря
1 1
Гент
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Брєйдаблік
0 1
Зоря
05.10.2023
- 19:45
Гент
2 0
Маккабі
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Гент
5 0
Брєйдаблік
Тур 4
09.11.2023
- 22:00
Брєйдаблік
2 3
Гент
09.11.2023
- 22:00
Зоря
1 3
Маккабі
Тур 3
25.11.2023
- 17:30
Маккабі
3 2
Зоря
Тур 5
30.11.2023
- 15:00
Брєйдаблік
1 2
Маккабі
30.11.2023
- 19:45
Гент
4 1
Зоря
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Маккабі
3 1
Гент
14.12.2023
- 22:00
Зоря
4 0
Брєйдаблік
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Вікторія
п п п п п
6
6
0
0
9
1
8
18
2
6
3
0
3
10
5
5
9
3
Балкані
п п н п п
6
1
1
4
3
7
-4
4
4
Астана
п п н п п
6
1
1
4
4
13
-9
4
Розклад матчів групи C
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Динамо Загреб
5 1
Астана
21.09.2023
- 22:00
Вікторія
1 0
Балкані
Тур 2
05.10.2023
- 17:30
Астана
1 2
Вікторія
05.10.2023
- 19:45
Балкані
2 0
Динамо Загреб
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Балкані
1 2
Астана
26.10.2023
- 22:00
Динамо Загреб
0 1
Вікторія
Тур 4
09.11.2023
- 17:30
Астана
0 0
Балкані
09.11.2023
- 19:45
Вікторія
1 0
Динамо Загреб
Тур 5
30.11.2023
- 17:30
Астана
0 2
Динамо Загреб
30.11.2023
- 19:45
Балкані
0 1
Вікторія
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Вікторія
3 0
Астана
14.12.2023
- 22:00
Динамо Загреб
3 0
Балкані
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Брюгге
п п п п п
6
5
1
0
15
3
12
16
2
Буде-Глімт
п п п п п
6
3
1
2
11
8
3
10
3
Бешикташ
п п п п п
6
1
1
4
7
14
-7
4
4
Лугано
п п п п п
6
1
1
4
6
14
-8
4
Розклад матчів групи D
Тур 1
21.09.2023
- 22:00
Брюгге
1 1
Бешикташ
21.09.2023
- 22:00
Лугано
0 0
Буде-Глімт
Тур 2
05.10.2023
- 19:45
Буде-Глімт
0 1
Брюгге
05.10.2023
- 19:45
Бешикташ
2 3
Лугано
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Лугано
1 3
Брюгге
26.10.2023
- 22:00
Буде-Глімт
3 1
Бешикташ
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Бешикташ
1 2
Буде-Глімт
09.11.2023
- 22:00
Брюгге
2 0
Лугано
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
Бешикташ
0 5
Брюгге
30.11.2023
- 19:45
Буде-Глімт
5 2
Лугано
Тур 6
14.12.2023
- 22:00
Брюгге
3 1
Буде-Глімт
14.12.2023
- 22:00
Лугано
0 2
Бешикташ
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
6
4
1
1
12
7
5
13
2
Легія
п п п п п
6
4
0
2
10
6
4
12
3
АЗ
п п п п п
6
2
0
4
7
12
-5
6
4
Зриньські
п п п п н
6
1
1
4
6
10
-4
4
Розклад матчів групи E
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Легія
3 2
Астон Вілла
21.09.2023
- 19:45
Зриньські
4 3
АЗ
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
АЗ
1 0
Легія
05.10.2023
- 22:00
Астон Вілла
1 0
Зриньські
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
АЗ
1 4
Астон Вілла
26.10.2023
- 22:00
Зриньські
1 2
Легія
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Легія
2 0
Зриньські
09.11.2023
- 22:00
Астон Вілла
2 1
АЗ
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
АЗ
1 0
Зриньські
30.11.2023
- 22:00
Астон Вілла
2 1
Легія
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Легія
2 0
АЗ
14.12.2023
- 19:45
Зриньські
1 1
Астон Вілла
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Фіорентіна
н п п п н
6
3
3
0
14
6
8
12
2
6
2
4
0
9
6
3
10
3
Генк
п н н п п
6
2
3
1
8
5
3
9
4
Чукарички
п п п п п
6
0
0
6
2
16
-14
0
Розклад матчів групи F
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Ференцварош
3 1
Чукарички
21.09.2023
- 19:45
Генк
2 2
Фіорентіна
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Фіорентіна
2 2
Ференцварош
05.10.2023
- 22:00
Чукарички
0 2
Генк
Тур 3
26.10.2023
- 22:00
Генк
0 0
Ференцварош
26.10.2023
- 22:00
Фіорентіна
6 0
Чукарички
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Чукарички
0 1
Фіорентіна
09.11.2023
- 19:45
Ференцварош
1 1
Генк
Тур 5
30.11.2023
- 22:00
Чукарички
1 2
Ференцварош
30.11.2023
- 22:00
Фіорентіна
2 1
Генк
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Генк
2 0
Чукарички
14.12.2023
- 19:45
Ференцварош
1 1
Фіорентіна
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
ПАОК
п п н п п
6
5
1
0
16
10
6
16
2
Айнтрахт
п п п п п
6
3
0
3
11
7
4
9
3
Абердин
н п н н п
6
1
3
2
10
10
0
6
4
ГІК
н п п н п
6
0
2
4
7
17
-10
2
Розклад матчів групи G
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Айнтрахт
2 1
Абердин
21.09.2023
- 19:45
ГІК
2 3
ПАОК
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
ПАОК
2 1
Айнтрахт
05.10.2023
- 22:00
Абердин
1 1
ГІК
Тур 3
26.10.2023
- 22:00
Абердин
2 3
ПАОК
26.10.2023
- 22:00
Айнтрахт
6 0
ГІК
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
ПАОК
2 2
Абердин
09.11.2023
- 19:45
ГІК
0 1
Айнтрахт
Тур 5
30.11.2023
- 19:45
ГІК
2 2
Абердин
30.11.2023
- 22:00
Айнтрахт
1 2
ПАОК
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
ПАОК
4 2
ГІК
14.12.2023
- 19:45
Абердин
2 0
Айнтрахт
Всі
Вдома
На виїзді
#
Команда
М
П
Н
П
ЗГ
ПГ
РГ
О
1
Фенербахче
п п п п п
6
4
0
2
13
11
2
12
2
Лудогорець
п п п п п
6
4
0
2
11
11
0
12
3
6
3
1
2
17
7
10
10
4
6
0
1
5
3
15
-12
1
Розклад матчів групи H
Тур 1
21.09.2023
- 19:45
Фенербахче
3 1
Нордшелланд
21.09.2023
- 19:45
Лудогорець
4 0
Спартак Трнава
Тур 2
05.10.2023
- 22:00
Нордшелланд
7 1
Лудогорець
05.10.2023
- 22:00
Спартак Трнава
1 2
Фенербахче
Тур 3
26.10.2023
- 19:45
Фенербахче
3 1
Лудогорець
26.10.2023
- 22:00
Спартак Трнава
0 2
Нордшелланд
Тур 4
09.11.2023
- 19:45
Нордшелланд
1 1
Спартак Трнава
09.11.2023
- 22:00
Лудогорець
2 0
Фенербахче
Тур 5
30.11.2023
- 22:00
Нордшелланд
6 1
Фенербахче
30.11.2023
- 22:00
Спартак Трнава
1 2
Лудогорець
Тур 6
14.12.2023
- 19:45
Лудогорець
1 0
Нордшелланд
14.12.2023
- 19:45
Фенербахче
4 0
Спартак Трнава
Раунд плей-оф
24.08.2023
- 21:00
Мідтьюлланн
3 3
Легія
31.08.2023
- 22:00
Легія
1 1
Мідтьюлланн
24.08.2023
- 20:00
Фенербахче
5 1
Твенте
31.08.2023
- 20:00
Твенте
0 1
Фенербахче
24.08.2023
- 20:00
Динамо
2 3
Бешикташ
31.08.2023
- 21:00
Бешикташ
1 0
Динамо
24.08.2023
- 21:45
АЗ
1 1
Бранн
31.08.2023
- 20:00
Бранн
3 3
АЗ
24.08.2023
- 20:00
Сепсі ОСК
2 2
Буде-Глімт
31.08.2023
- 19:00
Буде-Глімт
3 2
Сепсі ОСК
24.08.2023
- 17:00
Тобол
1 2
Вікторія
31.08.2023
- 20:00
Вікторія
3 0
Тобол
23.08.2023
- 19:45
Гіберніан
0 5
Астон Вілла
31.08.2023
- 22:00
Астон Вілла
3 0
Гіберніан
24.08.2023
- 21:45
Хартс
1 2
ПАОК
31.08.2023
- 20:30
ПАОК
4 0
Хартс
24.08.2023
- 19:30
Нордшелланд
5 0
Партизан
31.08.2023
- 22:00
Партизан
0 1
Нордшелланд
24.08.2023
- 21:30
Осасуна
1 2
Брюгге
31.08.2023
- 21:30
Брюгге
2 2
Осасуна
24.08.2023
- 20:00
Маккабі
4 1
Цельє
31.08.2023
- 21:00
Цельє
1 1
Маккабі
24.08.2023
- 20:00
Левські
1 1
Айнтрахт
31.08.2023
- 21:30
Айнтрахт
2 0
Левські
24.08.2023
- 21:00
АПОЕЛ
2 0
Гент
31.08.2023
- 20:00
Гент
1 2
АПОЕЛ
24.08.2023
- 20:00
Рапід
1 0
Фіорентіна
31.08.2023
- 21:00
Фіорентіна
2 0
Рапід
24.08.2023
- 21:00
Лілль
2 1
Рієка
31.08.2023
- 21:15
Рієка
1 1
Лілль
23.08.2023
- 19:30
Спартак Трнава
1 1
Дніпро-1
31.08.2023
- 21:00
Дніпро-1
1 2
Спартак Трнава
24.08.2023
- 17:00
Астана
1 0
Партизані
31.08.2023
- 21:00
Партизані
1 1
Астана
24.08.2023
- 19:00
Жальгіріс
0 4
Ференцварош
31.08.2023
- 21:00
Ференцварош
3 0
Жальгіріс
24.08.2023
- 20:00
Фарул
2 1
ГІК
31.08.2023
- 19:00
ГІК
2 0
Фарул
24.08.2023
- 18:00
Струга
0 1
Брєйдаблік
31.08.2023
- 19:45
Брєйдаблік
1 0
Струга
24.08.2023
- 21:00
Генк
2 1
Адана Демірспор
31.08.2023
- 21:00
Адана Демірспор
1 0
Генк
24.08.2023
- 21:45
Балкані
4 1
БАТЕ
31.08.2023
- 21:00
БАТЕ
1 0
Балкані
3-й кваліфікаційний раунд
10.08.2023
- 21:00
Арока
2 1
Бранн
17.08.2023
- 20:00
Бранн
3 1
Арока
10.08.2023
- 20:00
Валмієра
1 2
Партизані
17.08.2023
- 21:00
Партизані
1 0
Валмієра
10.08.2023
- 18:00
Струга
3 1
Свіфт
17.08.2023
- 21:00
Свіфт
2 1
Струга
10.08.2023
- 20:00
Легія
1 2
Аустрія
17.08.2023
- 20:00
Аустрія
3 5
Легія
10.08.2023
- 20:30
Хапоель
0 0
Левські
17.08.2023
- 20:00
Левські
2 1
Хапоель
10.08.2023
- 21:00
Лех
2 1
Спартак Трнава
17.08.2023
- 21:00
Спартак Трнава
3 1
Лех
09.08.2023
- 20:00
АЕК
1 1
Маккабі
17.08.2023
- 20:00
Маккабі
1 0
АЕК
10.08.2023
- 19:00
Сабах
2 0
Партизан
17.08.2023
- 22:00
Партизан
2 0
Сабах
10.08.2023
- 20:00
Сепсі ОСК
1 1
Актобе
17.08.2023
- 19:00
Актобе
0 1
Сепсі ОСК
10.08.2023
- 22:00
Рапід
0 0
Дебрецен
17.08.2023
- 22:00
Дебрецен
0 5
Рапід
10.08.2023
- 20:00
Санта-Колома
0 1
АЗ
17.08.2023
- 21:45
АЗ
2 0
Санта-Колома
10.08.2023
- 21:00
Цельє
1 0
Німан
17.08.2023
- 21:00
Німан
1 4
Цельє
10.08.2023
- 20:00
Нефтчі
1 3
Бешикташ
17.08.2023
- 21:00
Бешикташ
2 1
Нефтчі
10.08.2023
- 20:00
Омонія
1 0
Мідтьюлланн
17.08.2023
- 20:45
Мідтьюлланн
5 1
Омонія
10.08.2023
- 21:00
Б36 Торсгавн
1 3
Рієка
17.08.2023
- 21:15
Рієка
2 0
Б36 Торсгавн
10.08.2023
- 21:00
Твенте
2 0
Рига
17.08.2023
- 20:00
Рига
0 3
Твенте
10.08.2023
- 21:00
Фенербахче
3 1
Марибор
17.08.2023
- 21:15
Марибор
0 3
Фенербахче
10.08.2023
- 21:00
Адана Демірспор
5 1
Осієк
17.08.2023
- 21:00
Осієк
3 2
Адана Демірспор
09.08.2023
- 21:00
Гент
5 0
Погонь
17.08.2023
- 19:00
Погонь
2 1
Гент
10.08.2023
- 21:30
Гіберніан
3 1
Люцерн
17.08.2023
- 21:45
Люцерн
2 2
Гіберніан
10.08.2023
- 20:00
Вікторія
4 0
Гзіра Юнайтед
17.08.2023
- 20:00
Гзіра Юнайтед
0 2
Вікторія
10.08.2023
- 21:00
Брюгге
5 1
Акурейрі
17.08.2023
- 21:00
Акурейрі
1 5
Брюгге
10.08.2023
- 20:00
Діла
0 2
АПОЕЛ
17.08.2023
- 20:00
АПОЕЛ
1 0
Діла
10.08.2023
- 20:30
Фарул
3 0
Флора
16.08.2023
- 19:00
Флора
0 2
Фарул
10.08.2023
- 21:45
Балкані
2 0
Лінкольн Ред Імпс
17.08.2023
- 19:00
Лінкольн Ред Імпс
1 3
Балкані
10.08.2023
- 20:30
Хамрун Спартанс
1 6
Ференцварош
17.08.2023
- 20:00
Ференцварош
2 1
Хамрун Спартанс
10.08.2023
- 19:00
Буде-Глімт
3 0
Пюнік
17.08.2023
- 19:00
Пюнік
0 3
Буде-Глімт
10.08.2023
- 21:30
ФКСБ
0 0
Нордшелланд
17.08.2023
- 20:00
Нордшелланд
2 0
ФКСБ
10.08.2023
- 17:00
Тобол
1 0
Деррі Сіті
17.08.2023
- 21:45
Деррі Сіті
1 0
Тобол
10.08.2023
- 20:00
Русенборг
2 1
Хартс
17.08.2023
- 21:45
Хартс
3 1
Русенборг
10.08.2023
- 21:15
Аріс
1 0
Динамо
17.08.2023
- 20:00
Динамо
2 1
Аріс
10.08.2023
- 22:00
Хайдук
0 0
ПАОК
17.08.2023
- 20:30
ПАОК
3 0
Хайдук
2-й кваліфікаційний раунд
27.07.2023
- 20:00
Юргорден
1 2
Люцерн
03.08.2023
- 21:45
Люцерн
1 1
Юргорден
27.07.2023
- 21:00
Цельє
3 4
Віторія
03.08.2023
- 22:15
Віторія
0 1
Цельє
27.07.2023
- 20:30
Клуж
1 1
Адана Демірспор
03.08.2023
- 21:00
Адана Демірспор
2 1
Клуж
27.07.2023
- 18:00
Ордабаси
2 2
Легія
03.08.2023
- 22:00
Легія
3 2
Ордабаси
27.07.2023
- 20:00
АПОЕЛ
2 1
Воєводина
03.08.2023
- 21:00
Воєводина
1 2
АПОЕЛ
26.07.2023
- 20:30
ЦСКА 1948
0 1
ФКСБ
03.08.2023
- 21:30
ФКСБ
3 2
ЦСКА 1948
27.07.2023
- 21:30
Лех
3 1
Жальгіріс
03.08.2023
- 19:00
Жальгіріс
1 2
Лех
27.07.2023
- 19:00
Буде-Глімт
3 0
Богеміанс 1905
03.08.2023
- 20:05
Богеміанс 1905
2 4
Буде-Глімт
27.07.2023
- 20:00
Ауда
1 1
Спартак Трнава
03.08.2023
- 18:30
Спартак Трнава
4 1
Ауда
27.07.2023
- 21:00
Осієк
1 0
Залаегерсег
03.08.2023
- 19:45
Залаегерсег
1 2
Осієк
27.07.2023
- 21:00
Твенте
1 0
Гаммарбю
03.08.2023
- 21:00
Гаммарбю
1 1
Твенте
27.07.2023
- 21:00
Брюгге
3 0
Орхус
03.08.2023
- 21:00
Орхус
1 0
Брюгге
27.07.2023
- 20:00
Вікторія
0 0
Дріта
03.08.2023
- 21:00
Дріта
1 2
Вікторія
27.07.2023
- 21:30
Аустрія
1 0
Борац
03.08.2023
- 21:30
Борац
1 2
Аустрія
27.07.2023
- 20:00
ЦСКА Софія
0 2
Сепсі ОСК
03.08.2023
- 20:00
Сепсі ОСК
4 0
ЦСКА Софія
27.07.2023
- 20:30
Маккабі
3 0
Петрокуб
03.08.2023
- 20:00
Петрокуб
0 2
Маккабі
27.07.2023
- 21:00
Торпедо-БелАЗ
2 3
АЕК
02.08.2023
- 20:00
АЕК
1 1
Торпедо-БелАЗ
27.07.2023
- 20:30
ПАОК
0 0
Бейтар
03.08.2023
- 20:30
Бейтар
1 4
ПАОК
27.07.2023
- 19:00
Габала
2 3
Омонія
03.08.2023
- 20:00
Омонія
4 1
Габала
25.07.2023
- 18:00
Атлетік Ескальдес
0 1
Партизані
01.08.2023
- 21:45
Партизані
4 1
Атлетік Ескальдес
26.07.2023
- 18:00
Струга
1 0
Будучност
01.08.2023
- 22:00
Будучност
3 4
Струга
27.07.2023
- 20:30
Фарул
3 2
Урарту
03.08.2023
- 19:00
Урарту
2 3
Фарул
25.07.2023
- 21:00
Нью-Сейнтс
1 1
Свіфт
01.08.2023
- 21:00
Свіфт
3 2
Нью-Сейнтс
25.07.2023
- 21:00
Хамрун Спартанс